The 2017 Global Outsourcing 100: Сім Кластерних Компаній Визнано Найкращими

21 Feb, 2017

У Львівського ІТ Кластеру нове досягнення! Аж сім компаній увійшли до списку The 2017 Global Outsourcing 100. Відтак, найкращими постачальниками аутсорсингових послуг стали Ciklum, ELEKS, EPAM Systems, N-iX, Sigma Software, SoftServe та TEAM International Services Inc.

The Global Outsourcing 100 – це щорічний рейтинг найкращих аутсорсингових компаній світу. У прес-релізі Асоціації йдеться, що цей список складається не лише з тих компаній, які є найкращими сьогодні, а й з тих, що стануть зірками вже завтра. Для того, щоб обрати найкращі компанії, спеціалізоване журі аналізує їхню роботу за п’ятьма ознаками: розмір та ріст, відгуки клієнтів, нагороди та сертифікати, програми з інновацій та корпоративна соціальна відповідальність.
14За словами СЕО Львівського ІТ Кластеру Степана Веселовського, те, що до списку найкращих аутсорсингових компаній потрапило аж сім кластерних, означає, що львівська ІТ-галузь рухається у правильному напрямку:

«Компанії, які входять до Львівського ІТ Кластеру, отримали міжнародне визнання. Чимало з них потрапляють до цього списку не вперше, що свідчить про довготривалу системну роботу над собою. Нам надзвичайно приємно, що ми щодня працюємо поруч із такими професіоналами».

Наразі складено загальний список найкращих аутсорсинг-компаній, та влітку з’явиться окремі рейтинги компаній у кожній з проаналізованих категорій. Деякі компанії потрапили у цей рейтинг не вперше. Зокрема, ELEKS, SoftServe та TEAM International Services Inc. були у ньому в 2015 році, а в 2016-му до них доєдналися Ciklum, Sigma Software та EPAM Systems. Загалом до The 2017 Global Outsourcing 100 потрапило 12 компаній, що мають офіси в Україні.

Читайте також:

Wanted: Асистент з Продажів у Команду Конференції IT Arena

IT Arena Шукає Асистента з Піару

Шукаєм менторів для студентів програм “IoT” та “Computer Science”