Влада

BPO Учасник

Навчальні заклади

Переваги участі

  • Вплив на розвиток м. Львова

Компанії-учасники Кластеру отримують постійне представництво своїх інтересів перед органами муніципальної влади. Також компанії-учасники Кластеру мають можливість впливати на розвиток ІТ індустрії у місті через представництво у Раді Конкурентоспроможності міста Львова.
 

  • Networking

Компанія отримує доступ до ІТ бізнес-середовища міста, Вона отримує найновішу інформацію та контакти. Це можливість для керівників обмінюватися досвідом, практиками та досягненнями у свої роботі. Також Кластер дає можливість компаніям спільно реалізовувати проекти або реагувати на загрози, що виникають у зовнішньому середовищі.

  • Людський капітал

Компанії-учасники Кластеру отримують доступ до людського капіталу. Через участь у проекті ІТ Експерт, компанії мають доступ до людського капіталу в університетах. Також учасники Кластеру мають доступ до унікальної бази даних випускників Lviv IT School, що готує фахівців за напрямами: PM, QA, Програмування та UI/UX.

  • Бізнес-освіта

Представники компаній-учасників Кластеру мають можливість навчатися на програмі MS in Technology Management зі знижкою 1000 дол. США/за учасника.

  • Промоція

Компанія отримує можливість швидко отримати поширення інформації про свій бренд у регіоні через конференції, заходи та підтримку Кластеру. Усі працівники компаній-учасників Кластеру беруть участь у програмі лояльності Lviv IT Club, яка об’єднує більше 200 партнерів, які надають знижки на проживання, відпочинок, авіаперевезення та інші послуги.

  • Якість життя

IT House – це проект будівництва будинку для працівників ІТ індустрії за оригінальним проектом, Під який місто виділило земельну ділянку в одному з районів Львова. Працівники компаній-учасників Кластеру можуть брати участь у проекті IT House.

  • Доступ до інформації

Ми реалізували  унікальне та аналітичне дослідження всього ІТ ринку Львова з високоюрепрезентативністю – IT Research . Цей проект надає точну та вичерпну інформацію щодо кількості ІТ працівників у Львові, їхнього роду зайнятості, кваліфікації, а також зарплатні та багато іншого. Учасники Кластеру отримують доступ до цієї інформації.

  • Події

Представники компаній-учасників Кластеру беруть участь у заходах безкоштовно або на особливих умовах. Кластер виступає партнером та організатором декількох конференцій та семінарів протягом року. Зокрема, однієї з найбільших ІТ конференцій в Україні – ІТ Арена.

Якщо вас зацікавила діяльність Львівського ІТ Кластеру і ви бажаєте долучитись до нашої спільноти – залиште заявку.