Партнери Кластеру

Insoft Capital

Insoft Capital – це нішовий інвестиційний фонд, що спеціалізується на ІТ-аутсорсингових компаніях України та Східної Європи. Шляхом інвестування в капітал, а також кредитування операційної діяльності аутсорсингових компаній, Insoft Capital планує збільшити швидкість зростання індустрії, а також сприяти розвиткові всієї ІТ-екосистеми.

PwC Україна

PwC працює на українському ринку з 1993 року і є членом міжнародної мережі фірм, що представлені в 157 країнах світу зі штатом співробітників понад 223,000 осіб. Фірма надає аудиторські, податкові, юридичні та консалтингові послуги. Центральний офіс в Україні розташований у м Київ. Фірма також представлена двома офісами у Львові та Дніпрі.

Європейська Бізнес Асоціація

Асоціація була заснована у 1999 році як форум для обговорення та вирішення проблем, з якими зустрічаються бізнесмени в Україні. Ця ініціатива ділових людей, які побачили переваги та користь від спільних дій європейської бізнес спільноти в Україні була підтримана Європейською Комісією.

Асоціація «Луцький ІТ-кластер»

Асоціація «Луцький ІТ-кластер» — об’єднання компаній, організацій, структур та спеціалістів сфери інформаційних технологій у місті Луцьку та Волинській області, які інтеграційно взаємодіють між собою. Мета Кластеру — популяризувати ІТ-сферу, згуртувати ІТ-спеціалістів у Луцьку, сприяти проведенню подій та заходів, пов’язаних з ІТ, а також, покращувати якість ІТ-освіти в школах та університетах області.

Асоціація “ІТ України”

Асоціація «ІТ України» – найбільше об’єднання IT-компаній України для спільного розвитку інформаційних технологій в країні.  Основні вектори діяльності Асоціації: створення сприятливої нормативно-правової бази, розвиток ІТ-освіти та просування української ІТ-індустрії на міжнародній арені.

Дніпропетровський ІТ Кластер

Дніпропетровський ІТ Кластер – це співдружність дніпропетровських ІТ-компаній, головна задача яких об’єднання професійних та особистих якостей для того щоб у повній мірі  розкрити та реалізувати потенціал Дніпропетровського регіону як одного із лідерів ІТ-індустрії України.

Східний Кластер ІКС (Wschodni Klaster ICT)

Організація-об’єднання академічних установ і компаній , що працюють у сфері малого та середнього бізнесу в регіоні для отримання конкурентних переваг і розвитку інноваційного бізнесу. (м. Люблін, Польща)

УкрСиббанк

УкрСиббанк засновано у 1990 р. у Харкові. За цей час банк пройшов стрімкий шлях від регіонального банку до національного лідера. Від національного лідера до члена однієї з найбільших світових банківських груп. 

З 2006 р. основним партнером УкрСиббанку є міжнародний банк BNP Paribas. Інтеграція до групи компаній BNP Paribas відкрила УкрСиббанку нові можливості: причетність до світового бренду, використання прогресивного світового досвіду, перехід на нові стандарти менеджменту. 

УкрСиббанк – банк позитивних змін.

 

Черкаси ІТ кластер

Черкаси ІТ кластер – громадська спілка, яка була утворена на початку квітня 2015 року. Мета такого об’єднання – пупуляризація галузі, об’єднання зусиль для розробки спільних проектів, налагодження діалогу із владою та суспільством. Створення такої спілки сприятиме тому, щоб суспільство та влада помітили спеціалістів цієї професії, щоб ІТ-бізнес працював у рамках чинного законодавства та розвивався.