Партнери Кластеру

Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster – громадська організація, що об’єднує провідні компанії в сфері інформаційних технологій (IT), розробки програмних продуктів та програм, аутсорсингу бізнес проектів (BPO), які за підтримки органів місцевої влади та вищих навчальних закладів взяли на себе ініціативу проведення комплексних змін до ІТ-екосистеми міста. Величезну допомогу в рішенні цієї задачі також надають компанії-партнери та окремі волонтери з галузі ІТ.

Pro Progressio

Pro Progressio – організація, яка має на меті сприяння розвитку аутсорсингу у  Польщі. Діяльність Pro Progressio спрямована на аналіз,  популяризацію аустсорсингової індустрії в усіх бізнес сферах та консультування представників цього сектору у Польщі. Організація надає точну інформацію про те де найкраще розмістити BPO, SSC, R&D, ITO або Call центри.

Startup Depot. Lviv Business Incubator & Coworking

Startup Depot – середовище для розвитку спільноти, яке активує локальні стартапи. Це бізнес інкубатор, метою якого є спільна робота задля запуску проривних продуктів зроблених в Україні. Також тут розташований коворкінг, де оточуючі готові допомогти тобі без очікування отримати щось взамін, де люди вміють радіти за твій успіх, де експерементують та толерують невдачі.

Oдеський ІТ Кластер

ІТ-кластер Одеси (IT-Cluster Odessa)  це об’єднання ІТ-компаній, закладів освіти та держаної влади, місією якого є розбудова Одеси як зручного та привабливого для ІТ бізнесу міста. Адже Одеса – не лише столиця гумору на березі Чорного моря, а і місто інформаційних технологій та стартапів. Зараз ІТ-кластер Одеси об’єднує 18 компаній, 4 університети та 2 приватні ІТшколи. 

Європейська Бізнес Асоціація

Асоціація була заснована у 1999 році як форум для обговорення та вирішення проблем, з якими зустрічаються бізнесмени в Україні. Ця ініціатива ділових людей, які побачили переваги та користь від спільних дій європейської бізнес спільноти в Україні була підтримана Європейською Комісією.

Асоціація «Луцький ІТ-кластер»

Асоціація «Луцький ІТ-кластер» — об’єднання компаній, організацій, структур та спеціалістів сфери інформаційних технологій у місті Луцьку та Волинській області, які інтеграційно взаємодіють між собою. Мета Кластеру — популяризувати ІТ-сферу, згуртувати ІТ-спеціалістів у Луцьку, сприяти проведенню подій та заходів, пов’язаних з ІТ, а також, покращувати якість ІТ-освіти в школах та університетах області.

Асоціація “ІТ Україна”

Метою діяльності Асоціації є консолідація зусиль по просуванню на зовнішніх ринках конкурентоспроможної продукції українських компаній, злиття наукового і виробничого потенціалу України для створення програмного забезпечення, яке відповідає міжнародним стандартам. (Київ, Україна)

Дніпропетровський ІТ Кластер

Дніпропетровський ІТ Кластер – це співдружність дніпропетровських ІТ-компаній, головна задача яких об’єднання професійних та особистих якостей для того щоб у повній мірі  розкрити та реалізувати потенціал Дніпропетровського регіону як одного із лідерів ІТ-індустрії України.

Східний Кластер ІКС (Wschodni Klaster ICT)

Організація-об’єднання академічних установ і компаній , що працюють у сфері малого та середнього бізнесу в регіоні для отримання конкурентних переваг і розвитку інноваційного бізнесу. (м. Люблін, Польща)

Черкаси ІТ кластер

Черкаси ІТ кластер – громадська спілка, яка була утворена на початку квітня 2015 року. Мета такого об’єднання – пупуляризація галузі, об’єднання зусиль для розробки спільних проектів, налагодження діалогу із владою та суспільством. Створення такої спілки сприятиме тому, щоб суспільство та влада помітили спеціалістів цієї професії, щоб ІТ-бізнес працював у рамках чинного законодавства та розвивався.