АВТО Software стала Кластерною компанією

01 Feb, 2017

У Львівському ІТ Кластері – поповнення! АВТО Software стала членом нашої спільноти.

АВТО Software працює на ринку програмного забезпечення з 2007 року. Портфоліо компанії складається з понад 250 реалізованих проектів для клієнтів з усього світу.

Ми розробляємо технічні рішення в сфері медицини, освіти, безпеки, будівництва, професійних сервісів та ін. Наші улюблені — цікаві й складні наукоємні розробки, які розвивають творчий та професійний потенціал. АВТО Software — це професійна команда, що налічує майже 200 талантовитих фахівців у Львові та Ужгороді, які працюють разом над створенням якісного програмного продукту, тісно співпрацюючи з нашими партнерами в США та Європі.
abto

“Ми пишаємося, що стали частиною Lviv IT Cluster, адже АВТО Software – це команда однодумців з чітким усвідомленням, що наше “завтра” залежить від нас самих, – каже Олександр Музичук, CEO ABTO Software. – Цілі і місія Кластеру як майданчика для спільних дій перегукуються з нашим баченням власного майбутнього: розвиток потенціалу ІТ-галузі у місті і в регіоні. Ми займаємося наукоємними проектами і бачимо, що майбутнє – за іноваціями. Ми любимо свою роботу і віримо, що вона може стати рушієм змін. Ми готові ділитися досвідом і втілювати свої ідеї разом з колегами”.
abto2СЕО Львівського ІТ Кластеру Степан Веселовський заявив, що розширення ІТ-спільноти Львова свідчить про консолідацію компаній на шляху до єдиної мети – перетворення Львова на місто ІТ.

“Львівський ІТ Кластер об’єднує все більше компаній і людей, готових будувати майбутнє міста і України. Ми надзвичайно пишаємося, що з нами у команді тепер є ABTO Software. Це команда професіоналів, які кожного дня доводять, що Львів – це справді місто ІТ”.

Детальніше про ABTO Software можна прочитати на сайті компанії.