IT Challenge: Відкрито Реєстрацію Проектів на Третій Етап

17 Mar, 2017

тест Шкільна онлайн-олімпіада IT Challenge, яка проводиться спільно з «Львівською Політехнікою», Львівським ІТ Кластером та міською радою, успішно стартувала та вже перебуває на третьому, завершальному етапі. Учні мають підготувати практичні проекти, автору найкращого Кластер гарантує подарунки.

Олімпіада IT Challenge проводиться з 2013 року та має три етапи. Вже відбулися два з них – заочні етапи. На черзі – практичний. Учні мають придумати проект на тему Smart City та успішно його захистити. Проекти прийматимуться до 20 квітня.

Оцінювати проекти будуть спеціалісти з найкращих львівських ІТ-компаній та викладачі НУЛП. При оцінці вони зважатимуть на креативність ідеї, наскільки вдало її було реалізовано, а також на якість презентації. Захист проектів відбудеться в кінці квітня – на початку травня.

Переможця Олімпіади Львівський ІТ Кластер нагородить стипендією, а школу переможця – комп’ютерним класом.
challenge-4Минулого року у ІТ-змаганнях переміг учень львівської гімназії «Євшан» Андрій Завойко. За це Львівський ІТ Кластер подарував навчальному закладу комп’ютерний клас та інтерактивну дошку, а учень отримав стипендію у розмірі 10 тисяч гривень. Інші ж учасники олімпіади були нагороджені подарунками від львівських ІТ-компаній.

Читайте також:

Львівський ІТ Кластер Шукатиме Таланти у Районних Школах

Як Два Друга з Levi9 та SoftServe Організували Дизайн-курс для Студентів

Шукаємо Менеджера з Освіти