Infopulse – новий учасник Кластеру!

03 Jul, 2017

Чудові новини! До Lviv IT Cluster приєдналась нова компанія!

Infopulse, одна із найбільших і найдосвідченіших компаній в Україні у сегменті високих технологій, має представництва у 8 країнах Європи та Близького Сходу. Вже понад 25 років компанії довіряють послуги з розробки програмного забезпечення, управління інфраструктурою та інформаційної безпеки клієнти з різних куточків світу. Infopulse також входить до рейтингу кращих IT-роботодавців України за версією онлайн-спільноти DOU.UA.

Infopulse – це найбільша норвезька IT-інвестиція в Україну. Infopulse входить у структуру компанії EVRY, другої найбільшої IT-компанії в Скандинавії, і поділяє високі європейські стандарти якості та прозорості ведення бізнесу.

Успішно співпрацюючи з іноземними замовниками, Infopulse також виступає надійним партнером держави, розробляючи перспективні проекти на благо української спільноти. Серед найбільш визначних таких проектів компанії – онлайн-портал жителя Львова, вступна кампанія ЗНО і мобільний додаток для її учасників, офіційний додаток Національної Олімпійської Збірної України та інші.

“Для Infopulse приєднання до Lviv IT Cluster – знакова і почесна подія, адже зовсім недавно ми відкрили новий офіс у Львові, – зазначає Олексій Сігов, президент компанії Infopulse. – Ми прагнемо розвивати нові проекти для наших замовників, реалізовувати ініціативи компанії в регіоні та ділитися успішним досвідом із представниками ІТ-індустрії. Вступ у Lviv IT Cluster – це пряме підтвердження нашої активності та прагнення швидше і якісніше досягати поставлених цілей разом із представниками львівської ІТ-спільноти. Infopulse завжди був і залишається активним учасником реалізації прогресивних ідей та змін в соціально важливих галузях нашої країни.

Степан Веселовський, CEO Lviv IT Cluster, додає:“Львівські ІТ-компанії доросли до такого рівня, що вони хочуть інвестувати сили, час та гроші не тільки у свій розвиток, а й у розвиток міста та ІТ-галузі загалом. Нам дуже приємно, що тепер серед таких компаній і Infopulse. Це команда натхнених професіоналів, відданих своїй справі. Я вірю у плідну співпрацю між нами”.

Детальніше про Infopulse можна прочитати на сайті компанії.