IT Jet: Як Ще Може Покращитись Авіасполучення зі Львовом

16 Mar, 2017

Протягом останнього місяця у Львові сталося декілька позитивних зрушень у сфері авіасполучення. Зокрема, найбільші світові лоукостери Wizz Air та Ryanair оголосили про початок співпраці з Львівським аеропортом. Як же це вплине на розвиток львівської ІТ-індустрії?

За словами СЕО Львівського ІТ Кластеру Степана Веселовського, у Львові гостро відчувається потреба нових авіанапрямків:

«Те, що до міста зайшли ключові гравці авіаперевезень, – позитивна тенденція для ІТ та Львова в цілому. Тепер ІТ-спеціалістам буде трохи простіше комунікувати з замовниками, 98% яких перебувають за кордоном. Ми сподіваємося, що така тенденція збережеться, і невдовзі ми будемо радіти відкриттю нових авіасполучень, а також зустрічати у Львові інші авіакомпанії».

Найближчим часом львів’яни зможуть користуватися 7-ма новими авіарейсами. Зокрема, вчора, 15 березня, підтвердилася інформація, що в Україну зайшов крупний гравець бюджетних авіаперельотів Ryanair. Вже в кінці жовтня – на початку листопада 2017 року компанія здійснюватиме рейси у такі європейські міста: Краків, Вроцлав, Берлін, Будапешт, Ейндховен, Лондон та Меммінген. Квитки можна придбати вже. До кінця цього дня вони будуть коштувати найменше – від 19,99 євро.
aviaТакож не так давно Wizz Air оголосив про відкриття рейсу Львів-Берлін-Львів. Перший літак відправиться з Львівського аеропорту 18 червня. Окрім того, вже з 13 квітня літаками цієї компанії можна буде дістатися до Вроцлава (щосуботи та щовівторка).

Незважаючи на позитивні зрушення у сфері авіаперевезень, лишається ряд проблем, зазначає Степан Веселовський. Зокрема, зі Львова досі немає літаків до США. Проте це дуже важливий напрямок, оскільки половина замовників львівських ІТ-компаній перебуває саме там.

«Саме тому ми започаткували проект IT Jet, який зараз є надзвичайно актуальним. У нас з міською владою є синергія, ми всі розуміємо потребу покращення інфраструктури у Львові. Ми дуже раді, що вона почала активну роботу у залученні нових авіаперевізників, і із задоволенням долучимося до цієї роботи, аби зі Львова зручно було діставатися до будь-якої точки планети».
flight-1701523_960_720Нагадаємо, IT Jet – це проект Львівського ІТ Кластеру, покликаний покращити авіасполучення зі Львовом. Вже завершено перший етап – проведено дослідження перельотів ІТ-спеціалістів. Виявилося, що для комфортної роботи з бізнес-партнерами їм найбільше не вистачає рейсів до США та Великої Британії.

Читайте також:

Як Два Друга з Levi9 та SoftServe Організували Дизайн-курс для Студентів

Розробник програми ІоТ Володимир Федак: попит на спеціалістів з Інтернету речей росте

The 2017 Global Outsourcing 100: Сім Кластерних Компаній Визнано Найкращими