Шукаєм менторів для студентів програм “IoT” та “Computer Science”

08 Feb, 2017

Напевно, ви чули про дві прогресивні освітні програм Львова – Computer Science в УКУ та Internet of Things у Львівській Політехніці. У вас є можливість стати частиною цих програм і допомогти студентам опанувати професію. Отже, оголошуємо набір менторів на ці дві програми.

Що потрібно?

У весняному семестрі студенти Програми з комп’ютерних наук УКУ/CS@UCU реалізовуватимуть проекти з організацій баз даних, які вони зможуть поєднати, наприклад, з проектами з курсу соціальне підприємництво. Також студенти ІоТ будуть застосувати платформу Android для розробки мобільної частини, а деякі команди оберуть розробку веб-додатків.

5843Для того, щоб робота у студентській команді відбувалася ефективно, потрібні ментори. Також ментор матиме право виставляти оцінки (15 балів для студентів Політехніки та 20 балів для студентів УКУ).

Очікуване навантаження на ментора – до 1 години на тиждень на команду. Ментор сам вирішує, яким чином організувати співпрацю з командою, – це можуть бути мітинги вживу в офісі компанії, відеоконференція тощо. У середині травня мають бути готові проекти рівня MVP.

Що має знати та вміти ментор:

  • мати досвід кураторства;
  • знати англійську на рівні Intermediate і вище;
  • мати досвід Java або Python для веб-розробки;
  • мати досвід мобільної розробки.

5815Тим, хто хоче стати ментором на програмі CS@UCU, потрібно надсилати CV на мейл координатора програми Олеся Добосевича – dobosevych@ucu.edu.ua.

Якщо ж ти хочеш долучитися до програми “Інтернет речей”, то заповни форму, натиснувши кнопку нижче. Якщо ти маєш запитання або пропозиції – звертайся до директора освітнього напрямку Львівського ІТ Кластеру Зеновія Вереса: zenoviy.veres@itcluster.lviv.ua

Стань ментором!

Факультет Прикладних Наук – це новостворений факультет Українського Католицького Університету, який включає бакалаврську програму з комп’ютерних наук/ CS@UCU та магістерську програму з комп’ютерниx наук зі спеціалізацією Data Science. Програми факультету створені за стандартами Stanford University та University of Waterloo. Партнерами факультету є такі провідні ІТ-компанії України як SoftServe, Eleks, N-iX, Epam, Sigma Software, V.I.Tech та GlogalLogic.

Бакалаврську програму “Інтернет речей” було засновано в університеті “Львівська Політехніка” спільно з компаніями-учасницями Львівського ІТ Кластеру. Наразі на програмі навчаються 50 студентів-першокурсників, троє з яких отримують стипендії від Lviv IT Cluster та ще двоє – від компанії Cypress. Філософія програми полягає у наслідуванню світових підходів до навчання, а також залученні ІТ-професіоналів до навчального процесу.

Читайте також:

Студенти програми «Інтернет речей» навчились працювати над реальними проектами

Степан Веселовський провів лекцію для студентів програми «Інтернет речей»

IT Expert: чому ІТ-спеціалісти хочуть викладати студентам