Garage48 Mobile Lviv 2017

03 March 06:30 Lviv

Garage48 спільно з Estonian Development CooperationN-iX та Midealab вже втретє організовують захопливий 48-годинний хакатон у Львові!

Garage48 Mobile 2017 проходитиме в N-iX Lviv HQ (Стороженка, 32) з 3 по 5 березня.
Захід збере більше ста розробників, дизайнерів, маркетологів та стартаперів з України та сусідніх країн впродовж одного вікенду. На хакатон запрошуються як студенти, так і досвідчені фахівці. Вартість реєстрації на захід – 200₴

Garage48 – це 48-годинний марафон з розробки від інноваційної ідеї до робочого прототипу з нуля. Започатковані в Естонії та Силіконовій Долині, події Garage48 були першими в свому роді в технологічних країнах, що швидко зростають, такі як Україна, Латвія, Білорусь та багато інших.

Цього разу Garage48 Mobile 2017 сфокусується на розробці мобільних додатків.

Впродовж 48 годин команди з програмістів, проектних менеджерів, маркетологів, дизайнерів, підприємців та інших талановитих людей будуть перетворювати ідеї у робочі стартапи. На події будуть чудові призи, місцеві та міжнародні наставники, їжа та все необхідне, щоб допомогти учасникам показати найкращий результат за вихідні дні.

Якщо ви готові творити щось божевільне та інноваційне, то ця подія для вас! Приєднуйтесь та випробуйте себе в стартап-хакатоні Garage48!

Реєстрація та деталі – тут.

Про 
N-iX:
NiX є cхідноєвропейським постачальником послуг розробки програмного забезпечення, що налічує більше 500 експертів і надає послуги інноваційним технологічним компаніям Північної Америки та Європи.

Щоб дізнатись більше, відвідайте www.n-ix.com або зателефонуйте +380 322 295 76

Зареєструватись на подію