Blockchain Hackathon #BlockchainUA

17 March 09:00 Kyiv

17 березня в Києві відбудеться масштабна конференція, присвячена новітнім досягненням в Blockchain-індустрії під назвою #BlockchainUA. Три одночасних майданчики, на яких більш ніж 35 експертів з 10 країн поділяться досвідом розробки рішень для фінансової індустрії з використанням blockchain-технології. Очікується понад 500 учасників. Буде динамічно, пізнавально і ультракорисно.

Структура конференції – виставкова зона FinTech компаній, Main Stage, Product Stage, шестигодинний технічний воркшоп про технології #blockchain та інші кріптотехнології (для початківців і знавців технології), а також афтепаті, де продовжиться спілкування на професійні теми.

Відвідати конференцію #BlockchainUA буде корисно тим, хто пов’язаний з банківською справою, фінансами, IT-індустрією, підприємцям, а також усім, хто цікавиться світовими трендами. Перелік спікерів і дискусій динамічно оновлюється, і знайти його можна на сайті конференції. Вхідний квиток до 10 березня за ціною 500 грн можна придбати тут. Діє знижка для учасників Кластеру за промокодом: 4Cluster

Після завершення конференції, 18 і 19 березня, в Києві пройде Другий Всеукраїнський Blockchain Хакатон, де технологічним командам буде запропоновано розробити концепт продукту за допомогою криптотехнологій, отримати якісне консультування від експертів Blockchain індустрії, створити прототип проекту, який, можливо, стане проривом в blockchain-екосистемі, і виграти призи від спонсорів і організаторів. Участь безкоштовна за умовою реєстрації на сайті.

Зареєструватись на подію