Front End Morning@Lohika Heat

22 July 09:30 Lviv

1. Maksym Klymyshyn (45 min)
Тема : Асинхронна реплікація та Conflict-free replicated data type

Опис Теми :  Опис принципів CRDT та базових структур данних з прикладом імплементації на JavaScript

Про доповідача : Full-stack software engineer for Clojure/ClojureScript/Python/JavaScript-based projects with 10+ years experience in technical team leadership and management of distributed teams. More than 20 projects successfully delivered in the United States, Canada, France, UK, the Norway and Ukraine.

2. Mykhailo Ivankiv (~ 15min)

Тема : Ответ на самый главный вопрос CSS

Опис Теми : Розповім як зробити життя прекрасним, волосся шовковистим, а версту чарівною. Або ж чому я ненавиджу дизайнерів.

Про доповідача : Я веб розробник. Фронтенд веб розробник.

3. Alex Zinevych (~1hour)

Тема : How I spend my summer or Migration from AngularJS to Angular with UI-router

Опис Теми : Міграція старих проектів написаних на AngularJS на нову версію Angular це одне з тих завданнь яке буде зустрічатись у світі frontend розробки все частіше. В цій доповіді я би хотів поділитись власним досвідом міграції на новий Angular. Розпочавши з теоретичної частини і опису того чому варто мігруватись на нову версію Angular, та як процес міграції працює всередині, ми перейдемо до невеличкого демо проекту, де я покажу як це все працює на живому прикладі, після чого я підсумую власні спостерження стосовно всього процесу міграції.

Про доповідача : Frontend Tech Lead у Datamart.inc. В ІТ вже понад 6 років: починав як .NET розробник, потім Java і навіть трошки Ruby, а останні кілька років працюю з Javascript у багатьох його проявах. Надаю перевагу розробці веб – додатків, бо вважаю, що майбутнє за вебом, так як з кожним днем світ все більше переноситься у всесвітню павутину. Окрім програмування займаюсь малюванням і подорожую, бо спогади і враження – це те, що не купиш за гроші і ніколи не вивчиш по книгах чи відео на ютубі.

Слідкуйте за подією на Facebook.
Щоб придбати квиток зі знижкою, використовуйте промо-код: 4Cluster.

 

Зареєструватись на подію