IoT@NULP День відкритих дверей

29 April 11:00 Львівська Політехніка, головний корпус (вул. Степана Бандери, 12), 2 поверх, ауд. 217

У Львівській політехніці проведуть День відкритих дверей бакалаврської програми Інтернет речей (Іnternet of Things).

В суботу, 29 квітня об 11 годині в головному корпусі Політехніки (вул. Степана Бандери, 12) на 2 поверсі в 217 аудиторії чекатимуть на усіх охочих почути про програму та дізнатися про її переваги. Абітурієнтам розкажуть про інноваційне навчання, новітні курси та предмети, можливість отримання стипендій та стажування в ІТ-компаніях.

На заході виступатимуть Зеновій Верес та Володимир Федак, які є розробниками програми, викладачами Львівської політехніки та працівниками ІТ-галузі. Також на дні відкритих дверей презентують і покажуть пристрої, які належать до Інтернету речей, BioLock та Senstone, які були створені у Львові.

Бакалаврська програма Інтернет речей була запроваджена минулого року. Це перша і унікальна програма, розроблена ІТ-спеціалістами спільно з викладачами Львівської політехніки для того, аби зробити освіту ближчою до запитів роботодавців і краще підготувати студентів до майбутньої роботи в ІТ-сфері. Зараз на ній навчаються більше 50 студентів.

Інтернет речей (Internet of things) – це галузь, яка займається розробкою побутових пристроїв, так званих «розумних речей», які з під’єднанням до Інтернету отримують більше можливостей та функцій. До них можна віднести «розумні» холодильники, які самі замовляють їжу в онлайн-супермаркеті або ж автомобілі з автопілотом тощо. За словами розробників програми ІоТ, на сьогодні, на ринку праці є великий попит на спеціалістів з Інтернету речей як в Україні, так і у всьому світі.

Завітати на День відкритих дверей можна, попередньо зареєструвавшись за посиланням.

 

 

Зареєструватись на подію