Meet the Founder

15 February 19:00 Lviv

Вікторія Лівшиць, засновник та технічний директор IT-компанії Grid Dynamics. Про інновації, підприємництво, успіхи і провали в будівництві великого технологічного проекту.

Вікторія Лівшиць народилася в Україні. В юному віці переїхала до США. Починала практично “з нуля” – навчання, пошук власного шляху, робота в Ford Motor Company, перехід у легендарну IT-компанію Sun Microsystems на посаду провідного технологічного спеціаліста. І, нарешті, власна компанія – Grid Dynamics, яку вона заснувала в 2006 році.

Вже тоді Вікторія поставила собі за мету перетворити своє дітище у впливового глобального учасника трансформації IT-галузі в напряму digital clouds.

Сьогодні Grid Dynamics є однією компаній, що зростають у своїй галуз найшвидше, і забезпечує pure-play technology services для провідних технологічно-орієнтованих гравців рітейл галузі в США таких як Macy’s, Toys’R’Us; у фінансовому секторі, а також для пошукового гіганта Google.

Крім штаб-квартири в Кремнієвій долині, компанія має центри розробки в Україні, Польщі та Росії. У нашій країні офіси працюють у Харкові та Львові.

У першій половині зустрічі Вікторія поділиться своїм досвідом роботи зі стартапом. Ідея створення Grid Dynamics, організація стартапа, фінансування і розвиток технологічного бізнесу – на кожному етапі Вікторія отримувала цінні уроки і навички. Саме цими знаннями вона готова ділитися з вами.

У другій частині Вікторія відповість на запитання про підприємництво, технології, інжиніринг та про особливості роботи з офісами в різних країнах. А також про бізнес і життя в Кремнієвій долині.

Реєстрація на подію доступна тут. Більше інформації про подію шукайте тут.

Зареєструватись на подію