Міжнародна професійна виставка SMART BUILDING

16 February 09:00 Kyiv

SMART BUILDING – міжнародні професійні виставка і конференція, що демонструють світові українські досягнення в галузі інтелектуальних систем і автоматизації, енергоефективності та smart-рішень для створення “розумного будинку” і “розумного міста”.

Це єдиний майданчик в Україні, який об’єднує стартапи, невеликі локальні компанії, а також відомі світові бренди та компанії ринку розумних технологій і будівництва.

16-17 лютого в самому серці Києва в Українському Домі (Хрещатик, 2) на одному майданчику зберуться великі компанії та експерти, представники державних структур та стартапи, а також всі зацікавлені у розвитку смарт-технологій і застосуванні новацій на ринку будівництва.

З огляду на щорічне зростання цін на енергоносії та прагнення кожної людини економити за рахунок застосування останніх новинок і розробок, – в діловій програмі виставки буде презентовано технології, а також обговорено всі тенденції і проблеми.

На заході будуть представлені 4 тематичні блоки:

  • розумний будинок
  • розумне місто
  • енергоефективність
  • автоматизація будівель

В рамках ділової програми заплановано проведення дводенної конференції і виступи понад 30 спікерів.

Захід проводитиметься за підтримки галузевого міністерства і профільних організацій, а важливим фактором стане відвідування заходу представниками міських рад центральної України.

Відвідати захід зможуть всі, хто хоче, – від споживачів до технічних директорів великих компаній, від забудовників до представників ОСББ, від розробників і учасників ринку до представників міської влади. Вхід на виставку – БЕЗКОШТОВНИЙ!

Квитки на конференцію доступні тут.

Промокод для членів Lviv IT Сluster – «IT-Partner»

Приєднуйтесь до розумних технологій!

Слідкуйте за оновленням програми Smart Building на офіційному сайті та сторінці в Facebook.

Зареєструватись на подію