Ніч енергетики пройде у Львові

10 June 21:00 Lviv, Rynok Sq., 1

З 10 по 11 червня у Львівській ратуші проходитиме найенергетичніша ніч міста, що стане львівським початком молодіжного проекту “Ukrenergo Laboratories” – першого в Україні інкубатору ідей в енергетиці за ініціативи ДП “НЕК” Укренерго”.Протягом усієї ночі, з 21.00 по 6.00 годину ранку, провідні експерти енергетичної галузі країни та найуспішніші представники бізнесу проведуть 9-годинний нон-стоп із лекцій, на яких розповідатимуть про нові технології у електроенергетиці, дадуть прикладні поради із використання та примноження знань та навичок для побудови кар’єри у цій галузі, а також розкажуть, як креативні ідеї із розвитку електроенергетики можна втілити у реальні проекти.

За результатами попереднього анкетування для участі у проекті у Львові будуть відібрані 200 учасників: студентів, випускників вишів, аспірантів, молодих вчених та винахідників у  наступних напрямках:

  • енергетика (електроенергетика, в тому числі, й «зелена енергетика»);
  • IT та телекомунікації;
  • менеджмент та економіка;
  • міжнародні відносини;
  • екологія та охорона довкілля;
  • право;
  • PR та комунікації.

Отже, усі охочі запрошуються до реєстрації.

Львівська міська ратуша вперше за свою вікову історію відчинить двері своїх залів для молоді вночі. Ніч енергетики проходитиме прямо у сесійній залі, отже окрім основної програми на  учасників очікує безліч енергетичних сюрпризів та цікавинок.

Проект “Ukrenergo Laboratories” розпочався із Харкова, і на подібному заході зібрав понад 400 учасників та 550 реєстрацій, 17 спікерів з різних міст України та охопив своєю енергією усе місто. Ніч енергетики пройде також і у Києві.

Найбільш мотивованим та талановитим учасникам буде запропонована участь у наступному етапі проекту – Soft Skills School у Львові. Це дводенна школа, де учасники набудуть таких практичних навичок, як робота у команді, менеджмент проектів, побудова ефективних внутрішніх та зовнішніх комунікацій, пошук та аналіз інформації, а також відпрацювання та прийняття рішень. Після цього будуть сформовані проектні команди, які братимуть участь у Битві проектів та Енергетичному хакатоні заради можливості втілити свої ідеї у реальні проекти, а також стати креативною частиною найбільшої електроенергетичної компанії країни – системного оператора “Укренерго”.

 Участь у всіх заходах проекту є безкоштовною.

Дата та час проведення: ніч з 10 на 11 червня (з суботи на неділю) з 21:00 до 6:00

Місце: м. Львів, площа Ринок, 1, Львівська ратуша

Для пропозицій та питань: ukrenergolaboratories@gmail.com

Слідкуйте за новинами проекту “Ukrenergo Laboratories” за наступними тут.

Зареєструватись на подію