Selenium Camp 2017

24 February 10:00 Київ

24-25 лютого в Києві ось уже сьомий рік поспіль зберуться фахівці в області автоматизації тестування на щорічній міжнародній конференції Selenium Camp. На цей раз захід пройде на новій просторому майданчику КВЦ Парковий, що дозволить прийняти 500+ учасників з можливістю комфортно спілкуватися і обмінюватися досвідом.

Формат конференції в порівнянні з минулим роком ще більше змінився в бік автоматизації тестування в цілому, а не обмежується оглядом Селен / WebDriver. Тому програмний комітет планує додати доповіді про:

  • тестування мікросервісsв;
  • метрики і дашборда для автоматизації тестування;
  • тестування настільних UI і мобільних додатків;
  • масштабування Автотест;
  • тестування на основі моделей і графів …

Також в цьому році у організаторів є прекрасна новина для всіх початківців автоматизаторів, а також для тих, хто хоче перейти до автоматизації з ручного тестування. Для них буде доступний спеціальний квиток для початківців. З таким квитком можна буде відвідувати тільки доповіді, помічені спеціальним маркером “для початківців”, але зате на нього діє знижка 40%. Чудова пропозиція для розвитку ринку автоматизації тестування!

Що ви ще отримаєте на Selenium Camp 2017? Відмінну можливість поспілкуватися з колегами з інших компаній і країн на нашому “віскі паті”, пройти практичні тренінги по Селен / WebDriver перед конференцією, отримати “заряд бадьорості” на весь наступний рік, позначити вектор свого розвитку і отримання нових знань, вирватися з рутинного робочого оточення і провести кілька днів з однодумцями і колегами.

Реєстрація вже відкрита, програма тільки формується, але вже можна подивитися першу групу доповідачів, які виступатимуть в цьому році. Поспішайте забронювати собі місце за мінімальною ціною і не забудьте поділитися інформацією зі своїми знайомими і колегами!

Подія у Facebook!

Зареєструватись на подію