Спеціальна Американська Програма Ділових Стажувань

19 April 10:00 США

Спеціальна американська програма ділових стажувань «САБІТ» Міністерства торгівлі США розробила програму «Інформаційні технології: управління стартап-компаніями» для навчання 18 фахівців у цій галузі з Євразії. В рамках програми САБІТ відбулося успішне навчання понад 6 000 менеджерів і вчених з країн Євразії, Південної Азії, Північної Ірландії, Латинської Америки, Африки та Близького Сходу. САБІТ надає учасникам можливість познайомитися з галуззю і її регулюванням, встановити контакти для подальшого ділового співробітництва, дізнатися про інноваційні технології, обладнання та послуги, а також отримати знання про ринкові бізнес-методи.

У групову програму (стажування, яке триватиме 2,5 тижні) навчання увійдуть семінари з нормативів, законодавства, ділових навичок, складання бізнес-планів, міжкультурних комунікацій і переговорів, а також управління бізнесом. Далі будуть відвідування американських компаній, що працюють в галузі управління стартап-компаніями і зустрічі з галузевими асоціаціями.

Ця програма призначена для професіоналів, які працюють у сфері стартап-компаній. Кандидати, які подають заявки на участь, повинні займати посаду зі значним рівнем відповідальності і мати значний досвід роботи у цій галузі. Програма буде відбуватися англійською мовою з синхронним перекладом на російську. Учасники повинні вільно говорити або англійською, або російською мовою.

Для участі потрібно заповнити анкету.

Заповнена анкета повинна супроводжуватися рекомендаційним листом з підписом керівника компанії, яка повинна містити опис посадових обов’язків апліканта і дозвіл на участь у програмі у зазначені терміни. Якщо претендент сам є директором організації, до анкети необхідно докласти рекомендаційний лист від бізнес-партнерів з коротким описом спільних проектів. Обидва документи повинні бути англійською та російською мовами.

До анкети також необхідно прикріпити недавню фотографію паспортного розміру.

Розгляд та відбір кандидатів на участь в програмі здійснює Міністерство торгівлі США, виходячи з рівня освіти, професійних досягнень і досвіду роботи в галузі. Остаточне рішення щодо складу навчальної групи приймає Програма «САБІТ» у Вашингтоні. Фіналісти, які успішно пройшли конкурс, будуть повідомлені координаторами програми «САБІТ» в Москві і Києві. Знання англійської мови вітається, але необов’язково – два перекладача, які працюватимуть з групою, забезпечуватимуть синхронний переклад російською. Відібраним кандидатам до початку стажування необхідно скласти коротку презентацію про свою компанію.

Учасникам програми Уряд США організує і оплатить переліт з Москви, Стамбула та Києва в США і назад, проживання, програму навчальних занять, послуги перекладачів в робочі години, медичну страховку на випадок термінової потреби і стипендію в розмірі 350 доларів США для оплати харчування і на непередбачені витрати на весь період стажування. Кожен учасник повинен самостійно прибути до призначеного місця вильоту і мати при собі дійсний закордонний паспорт. Всі учасники Програми «САБІТ» здійснюють поїздку за діловою візою, яка забороняє отримання зарплати або гонорари. Візовий збір, витрати, пов’язані з отриманням візи до США, учасники покривають самі. Учасникам Програми «САБІТ” не дозволяється займатися пошуками роботи в США. Ніхто з членів сімей не може супроводжувати учасників стажування в США.

Під час стажування учасники проживатимуть по двоє в одному готельному номері.

Будь-яке спотворення інформації, наданої кандидатом усно або письмово, буде слугути підставою для негайної дискваліфікації і виключення з програми «САБІТ», навіть якщо учасник вже був обраний на програму. Подаючи анкету, ви погоджуєтеся з умовами та правилами програми.

Для аплікантів з України повний комплект документів бажано подавати одним файлом у форматі .pdf. (Анкета з фотографією і рекомендаційний лист). Його необхідно відправити в електронному вигляді на адресу координатора програми САБІТ в Києві, Наталії Шкнеевой, Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov.

Тел: + 38 044 521 5222

Мобільний: + 38 095 274 02 15