Проекти Львівського IT Кластеру

8000+
ОБ’ЄДНАНО СПЕЦІАЛІСТІВ ІТ ГАЛУЗІ
60+
ЗАЛУЧЕНО КОМПАНІЙ ТА УСТАНОВ

 

Наша проектна діяльність спрямована на соціально важливі галузі для ІТ індустрії такі як освіта, право, інфраструктура, промоція.

Кластер завжди прямує на крок попереду та опановує нові перспективні напрямки, пов’язані з технологіями майбутнього та міжнародною співпрацею.

IT Arena

Lviv IT Arena – одна з найбільших ІТ-подій України, яка щорічно об’єднує понад 2500 програмістів, дизайнерів, топ-менеджерів, підприємців, бізнес аналітиків та стартаперів. Головна мета конференції – нетворкінг та обговорення найгарячіших ІТ-трендів. Під час Lviv IT Arena 2015 своїм досвідом ділились спікери із таких компаній як Facebook, IBM, Mail.ru, HP, Microsoft, FitBit та інші.

Futureland Festival

Futureland Festival – це фестиваль технологій та електронної музики. Щорічно він об’єднує декілька тисяч прихильників тех-музики та технологій. Це місце, де зустрічаються люди, які творять майбутнє.

IT Jazz

Lviv IT Jazz Conference – це нетворкінг-подія С-рівня, що об’єднує представників найбільних ІТ-компаній, інвестиційних фондів та бізнесу. Конференція – це платформа для комунікації між ІТ, інвесторами та урядом. Подія  – унікальна можливість послухати три секції про інфраструктуру, інвестиції та спільні ІТ-проекти і поєднати це із нетворкінгом та джазовими концертами після конференції.

IT House

IT House – це проект будівництва будинку для працівників ІТ індустрії за оригінальним проектом, під який місто виділило земельну ділянку у затишному районі Львова.

IT Park

Innovation District IT Park – проект, який засвідчує, що львівська ІТ-індустрія готова не лише споживати, але й створювати нову інфраструктуру міста. Він стане центром розвитку львівської ІТ-індустрії, де буде все необхідне щоб задовольнити сучасні потреби бізнес середовища, це і бізнес центри та офіси для більш як 10 000 ІТ-спеціалістів. А також готелі для їхніх бізнес-партнерів, корпус університету із найсучаснішими лабораторіями, дитячий садок, спортивний та торговий центри.

IT Jet

ІТ Jetамбітний проект, спрямований на розширення авіасполучення зі Львовом. Зараз воно обмежене через брак рейсів та велику кількість пересадок. Ми зробили опитування серед представників львівських ІТ-компаній, куди вони літають найчастіше. Завдяки цьому, стало зрозуміло, відсутність сполученням з якими країнами найбільше заважає їхнім бізнес-інтересам. ІТ Jet покликаний прибрати авіабар’єр на шляху до стрімкішого розвитку ІТ у Львові.

IT Club

Lviv IT Club – це найбільша та найпотужніша ІТ спільнота Львова. Картка учасника Lviv IT Club – це твоя можливість долучатися до проектів Клубу та користуватися дисконтними програмами від партнерів проекту.

IT Future

IT Future – освітня ініціатива Львівського ІТ Кластеру, завдяки якій школярі дізнаються про роботу в сфері IT від експертів із відомих львівських компаній – наших учасників. IT-спеціалісти відвідують львівські школи аби розповісти про особливості своєї професії, а також зацікавити старшокласників і самим вивчати інформаційні технології. 

IT Expert

IT Expert – цей проект є однією із головних освітніх ініціатив Кластеру. Головна мета – модернізація освіти у Львівських університетах. Проект передбачає залучення досвідчених ІТ експертів та практиків до проведення лекцій, їх співпрацю із викладачами університетів для підготовки кваліфікованих молодих спеціалістів – відповідно до потреб ринку.

IT Challenge

IT Challenge – шкільна Олімпіада із ІТ, яку Львівський ІТ Кластер спільно з університетом Львівська Політехніка та ЛМР організовує серед молодих ІТ-талантів. Уже три роки поспіль Кластер нагороджує школу призера новим комп’ютерним класом, а самих переможців грошовими стипендіями.

Бакалаврська програма IoT@НУЛП

Бакалаврська програма Internet of Things – пілотна навчальна програма, яка об’єднує вимоги працедавців та освітній потенціал. Вона готує фахівців динамічної сфери Інтернету речей, найзатребуванішого ІТ напрямку. Випускники програми – це спеціалісти із практичними знаннями сфери, стажуванням в ІТ-компаніях, професійною англійською та майбутнім в ІТ-бізнесі.

IT Research

IT Research – масштабне та унікальне дослідження ІТ-ринку Львова. Опитавши понад 400 ІТ-спеціалістів, ми зібрали точну інформацію про об’єм ринку, його географію та потенціал. Ми склали портрет середньостатистичного ІТ-працівника Львова, дізнались його дохід та вподобання. Похибка дослідження становить не більше 4,8%.