4400+
ВІДВІДУВАЧІВ
8
ді-джеїв

Futureland Festival

Фестиваль, який через музику залучає людей у технології

ПРО ПРОЕКТ

Futureland Festival – це феєричний фестиваль електронної музики та технологій, що проходить на стадіоні Арена Львів та є частиною Lviv IT Arena. Найвідоміші світові та українські ді-джеї виступають перед декількатисячною аудиторією. Під запальні композиції відвідувачі можуть не тільки потанцювати, а й подивитися на виставку найсучасніших українських технологій.

Futureland Festival має таку назву, адже все, що там відбувається, пов’язане з майбутнім: технології, які показують, як ми будемо жити завтра, електронна музика, що символізує прогрес, та головне – люди, які спільними зусиллями творять майбутнє.
futureland3

 

ЯК це було

Нереальні емоції, сцена, музика і навіть світло! Дивись як це було у 2016-ому і зустрінемось на землі майбутнього – Futureland Festival 2017!

LINE UP

futureland_4

2016 рік – це дебютний рік для Futureland Festival. Дебют видався гучним, адже на фестивалі виступив всесвітньо відомий DJ Netsky спільно зі Script MC. Netsky входить до ТОП 100 ді-джеїв світу та відомий своїми композиціями у стилі drum&bass.Також у цю ніч запалював DJ Omnia – єдиний українець, який потрапив до сотні найкращих ді-джеїв світу. Окрім того, на Futureland Festival грали Funkmasters (Derrik&Tonika, MaxNRG), Inversoon&AlexDaft та DJ T-One.

1 / 12

Tech Expo

Протягом фестивалю відвідувачі мали змогу подивитися на найновіші українські розробки. Цього року на виставці було представлено танк ЕТ-1, який здатен потрапляти у найнедоступніші місця, та електрокар Synchronous, зроблений за формою середньовічної карети.

На наступному Futureland Festival виставка технологій буде масштабнішою та збере велику кількість експонатів.
expo