4400+
ВІДВІДУВАЧІВ
8
ді-джеїв

Futureland Festival

Фестиваль, який через музику залучає людей у технології

ПРО ПРОЕКТ

Futureland Festival – це феєричний фестиваль електронної музики та технологій, що проходить на стадіоні Арена Львів та є частиною Lviv IT Arena. Найвідоміші світові та українські ді-джеї виступають перед декількатисячною аудиторією. Під запальні композиції відвідувачі можуть не тільки потанцювати, а й подивитися на виставку найсучасніших українських технологій.

Futureland Festival має таку назву, адже все, що там відбувається, пов’язане з майбутнім: технології, які показують, як ми будемо жити завтра, електронна музика, що символізує прогрес, та головне – люди, які спільними зусиллями творять майбутнє.
futureland3

 

ЯК це було

Нереальні емоції, сцена, музика і навіть світло! Дивись як це було у 2016-ому і зустрінемось на землі майбутнього – Futureland Festival 2017!

LINE UP

futureland_4

2016 рік – це дебютний рік для Futureland Festival. Дебют видався гучним, адже на фестивалі виступив всесвітньо відомий DJ Netsky спільно зі Script MC. Netsky входить до ТОП 100 ді-джеїв світу та відомий своїми композиціями у стилі drum&bass.Також у цю ніч запалював DJ Omnia – єдиний українець, який потрапив до сотні найкращих ді-джеїв світу. Окрім того, на Futureland Festival грали Funkmasters (Derrik&Tonika, MaxNRG), Inversoon&AlexDaft та DJ T-One.

1 / 12

Tech Expo

Протягом фестивалю відвідувачі мали змогу подивитися на найновіші українські розробки. Цього року на виставці було представлено танк ЕТ-1, який здатен потрапляти у найнедоступніші місця, та електрокар Synchronous, зроблений за формою середньовічної карети.

На наступному Futureland Festival виставка технологій буде масштабнішою та збере велику кількість експонатів.
expo

 

Чад Зоратлі
Координатор проекту

«Маєш запитання чи пропозиції або хочеш долучитися до проекту? Будь ласка, контактуй зі мною»