56
Студентів
18
Бюджетних місць
3
Стипендії від Lviv IT Cluster
52
Нових предмети за 4 роки

Бакалаврська програма IoT@НУЛП

Бакалаврська програма у Львівській Політехніці

ПРО ПРОЕКТ

Internet of Things, або ж Інтернет Речей, – сфера, яка дозволяє реалізовувати такі концепти як «розумний будинок» чи «розумне місто» і поєднує програмування та пристрої. Тепер у Львові з’явилася можливість вивчати цю галузь одразу ж після закінчення школи –  завдяки спільній роботі учасників Кластеру та Львівської політехніки, у вересні 2016 року запустилася бакалаврська програма Internet of Things.

Розробка програми здійснюється за участю провідних експертів компаній-учасниць ІТ Кластеру, які також залучені до навчального процесу. Студенти вивчають оновлені предмети за спеціалізацією “Інтернет речей” (спеціальність “Комп’ютерні науки та інформаційні технології”) з першого курсу.

Програма передбачає проходження практики студентами у компаніях Львівського ІТ Кластеру із подальшим працевлаштуванням.

Більше про освітню програму можна довідатися на сайті.

1 / 10

ЦІЛІ ПРОграми

Ми поставили мету – підготувати фахівця, який зможе:

  • Створити розумний пристрій
  • З’єднати розумні пристрої у цілісну систему
  • Реалізувати обмін інформацією між такими пристроями
  • Запрограмувати пристрої для взаємодії із довкіллям
  • Розробити програмне забезпечення для інтеракції споживачів та розумних пристроїв із використанням комп’ютерів, планшетів та мобільних телефонів
  • Доносити інформацію до споживача у найдоступнішій формі.

Особливості навчання

Уже з першого курсу студенти вивчатимуть профільні дисципліни. При наповненні кожного предмету використовувалися програми провідних технічних університетів – MIT, Berkley, Harvard University. Третина предметів – це абсолютно нові дисципліни, які будуть викладатись із залученням ІТ-фахівців для проведення лекцій, лабораторних та практичних занять.

У програмі поєднуються три складові: програмування, апаратна частина і комунікація пристроїв та програм між собою. Також є ряд предметів, необхідних для майбутнього розробника програмного забезпечення або розумного пристрою. Навчання передбачає роботу студентів у командах над власними проектами упродовж семестру. Це допоможе студентам не лише зануритися у реальну роботу, але й дасть можливість застосувати набуті знання на практиці.

Особлива увага курсу – це, звичайно, вдосконалення англійської мови.  Для цього звіти та презентації проектів, а також захист бакалаврської роботи студенти виконуватимуть виключно англійською.

Стипендії

Lviv IT Cluster підтримує талановитих студентів програми «Інтернету речей». Завдяки сприянню компаній Кластеру, троє вступників отримали стипендії. Так Lviv IT Cluster сприяє розвитку IT-освіти та прогресивному напрямку Інтернету речей.

Стипендія включає:

  • Повне покриття оплати за навчання на бакалаврській програмі «Інтернет речей» протягом усіх чотирьох років навчання (за умови виконання всіх вимог до кандидатів)
  • Можливість стажування та отримання досвіду роботи у провідних ІТ-компаніях Львова.

Детальніше з умовами надання стипендійної підтримки можна ознайомитися тут.

Дізнайся більше про програму

Марта Максим
Координатор проекту

«Маєш запитання чи пропозиції або хочеш долучитися до проекту? Будь ласка, контактуй зі мною»

Новини проекту

Інші новини