Sold out

IT House

Унікальний будинок створений лише для ІТ-спеціалістів

УМОВИ УЧАСТІ

Обов’язкова та найважливіша умова придбання квартири у будинку для ІТ-спеціалістів – бути працівником однієї з компаній-учасниць Львівського ІТ Кластеру.

Пересвідчитися, що твоя компанія входить до спільноти можна тут

КОМЕНТАРІ УЧАСНИКІВ

Роман Яхимець
Competence manager at SoftServe

“Я вирішив, що IT House - це мій проект. Ще у 2013 році, як тільки IT House почав бути у всіх на слуху, ідея контролю та повної інтеграції у всі підготовчі процеси та етапи будівництва мені цілком сподобалась. Я легко влився у проект і у робочу групу, тим паче, що більшість учасників проекту та сам ініціатор родом із SoftServe”.

Андрій Франків
Technical Leader at SoftServe

"Проект мені порекомендували друзі. У порівнянні з іншими проектами, IT House доступний з фінансового погляду, тут також є креативні ідеї, які мотивують, як от площа загального користування, де розміщені конференц-зал та дитяча кімната, калясочна та площі, які можуть здаватись в оренду. Найбільш до вподоби мені у цьому проекті - це можливість брати участь у процесі будівництва, а також абсолютна прозорість у всьому. Рекомендую IT House усім!".

Анатолій Добросинець
Engineer at N-iX

"Найбільше сподобався концепт проекту, співвідношення ціни-якості та те, що учасники самі безпосередньо впливають на якість кінцевого продукту. В основі будинку IT House лежать холодний розрахунок та трішки романтики щодо сусідів, де кожний має бекграунд в ІТ-індустрії".

Одарка Герило
Accountant at TDB

"Вирішальними питаннями для мого вступу у кооператив були надійність проекту, прозорість та колегіальність прийняття рішень. Також мені як бухгалтеру до душі дотримання всіх правил, законів та інструкцій ще з початкових етапів планування будівництва. Дуже сподобалася наявність у проекті сонячних батарей, всіх лічильників на вході у квартиру. Те, що кожен власник може контролювати своє енергоспоживання. І звичайно, культурні сусіди. Не секрет, що логіка є інструментом в роботі програмістів. Можливість жити у товаристві людей мислячих, які чесно працюють, - це подарунок долі".

Павло Шевчук
Senior Software Engineer at Epam Systems

"Я обирав ІТ House, насамперед, через відкритість усіх процесів, пов'язаних з будівництвом та через те, що кооператив вирішує що, як і з чого будувати. Відповідно, я знаю, у що вкладаються гроші. Великим плюсом є те, що я знаю, хто мої сусіди ще задовго до заселення".

Віктор Кениз
Front end developer at Lohika

"Ціна та змога впливати на процес будівництва і на сам проект IT House, починаючи від планування квартир і до загального вигляду будинку, є основними критеріями мого вибору. По суті, це те, що я не міг знайти у будь-якому іншому проекті".

Про будинок

Будинок в цифрах

18
ТРЬОХКІМНАТНИХ КВАРТИР
(по 91 кв.м.)
36
ДВОХКІМНАТНИХ КВАРТИР
(по 73 кв.м.)
18
ОДНОКІМНАТНИХ КВАРТИР
(по 45-47 кв.м.)
10
ПОВЕРХІВ
270см
ВИСОТА СТЕЛІ

Особливості будинку – характеристика та складові

 • Основа будинку
  Монолітний каркас із наповненням з керамічних блоків. Утеплюється мінеральною ватою та якісним зашкленням
 • Централізоване опалення
  Будинок забезпечений централізованою системою опалення, а саме – даховою котельнею
 • Підземний паркінг
  В будинку передбачений підземний паркінг, що містить понад 40 паркомісць
 • Дві секції
  Бідівля складається з двох сецій, об`єднаних між собою спільним холом
 • Конференц-зал
  На нульовому поверсі розміщений конференц-зал
 • Двохкімнатні квартири
  Двохкімнатні квартири сплановані так, що їх вікна виходять на Пн-Пд та Пн
 • Трьохкімнатні квартири
  Усі трьохкімнатні квартири розміщені дзеркально-симетрично одна до одної

За бажанням учасників кооперативу нульовий поверх може містити зону для дитячих візочків, комерційну зону, кладові приміщення та інше.

Еко & Енерджі IT House

Тепловідбивна ізоляція

Тепловідбивна ізоляція між нагрівальними приладами і зовнішньою стіною будинку та термостатичні головки на усіх радіаторах зменшать теплозатрати

Система опалення

Система опалення будинку забезпечує рівномірне нагрівання повітря приміщень, гідравлічну та теплову стійкість

Енергоощадні вікна

Енергоощадні вікна з 2-камерним склопакетом, 5-камерним профілем та режимом мікропровітрювання забезпечують високу теплоізоляцію

Опалювальні котли

Опалювальні котли дозволять отримати достатню кількість тепла при низькому споживанні палива

Індивідуальні 3-режимні електролічильники тепла

Індивідуальні 3-режимні електролічильники тепла у кожній квартирі дозволяють економити на оплаті електроенергії та уможливлюють встановлення "теплих підлог"

Припливно-витяжна вентиляція

Припливно-витяжна вентиляція із природним спонуканням підтримуватиме оптимальний режим температури та вологості повітря

Альтернативні джерела енергії

Можливість перейти на альтернативні джерела енергії завдяки центральному опаленню та даховій котельні, яка матиме незалежне підведення теплоносія до кожної квартири

Сонячні колектори

70% енергії для підігріву води надходитиме від сонячних колекторів

 

 

Планування квартир* (може бути змінене за бажанням)

1 / 4

Будівництво IT House розпочалось із урочистої посвяти території та закопування капсули з самим проектом IT House. У планах – завершити будівництво у червні 2017 року.

Про проект

Новенький будинок для працівників ІТ індустрії за оригінальним проектом будується на одній з найперспективніших ділянок Львова з якої роздається прекрасний вид на Високий Замок. IT House є неприбутковим, та формується за рахунок кожного учасника, який вкладає кошти, час та інноваційні ідеї у проект абсолютно нового формату для України та для самої ІТ індустрії зокрема.

1 / 14

Місія

Проект “IT House” – некомерційний проект, покликаний забезпечити якісним та доступним житлом працівників ІТ-галузі у Львові.

Хороші сусіди, просторі балкони, експлуатований дах з прекрасним видом, підземний паркінг та відмінний інтернет складають list of essentials для сучасного IT-спеціаліста.

Навколишня інфраструктура активно розбудовується, а локація будинку зручно сполучена із центром міста та проходить через основні магістралі. У п’яти хвилинах ходьби від IT House зручно розташована низка шкіл, дитячих садків, магазинів, басейн та парк.

Ділянка розташована у 4 кілометрах від центру Львова – Оперного театру.

Lviv-IT-House-Map

Ми творимо цей проект відповідно до потреб та побажань кожного учасника кооперативу. IT House – це, перш за все, спільна ініціатива та хороші сусіди.

ЯК ОТРИМАТИ КВАРТИРУ?

Процес отримання квартири у проекті “IT House” простий, вам не доведеться “стояти у черзі”, щоб отримати бажану квартиру.

Вільні місця?

Дізнайтесь у координатора проекту Мар`яни Мавдрик про наявність вільних місць у проекті.

1
Подайте заявку

Подайте заявку на участь.

2
Статус учасника кооперативу

Отримайте статус учасника Кооперативу.

3
Вибір квартири & сплата вступних та членських внесків

Зарезервуйте обрану квартиру та підтвердіть участь у проекті. Сплатіть вступний внесок, що підтверджує участь у проекті у розмірі 4500 грн. та організаційний внесок у розмірі 30 000 грн, за рахунок якого  буде оплачений розроблений проект будівництва та операційні витрати. Внесок сплачується на рахунок Кооперативу.

4
Індивідуальний графік майнових внесків

Зв’яжіться з бухгалтером кооперативу Євгеном Гоєм, та отримайте підтвердження сплати вступних та членських внесків. Ми розробимо для вас індивідуальний графік сплати пайових внесків та проінформуємо про можливості кредитування.

5
Договір

Укладіть договір з Кооперативом та вчасно сплачуйте майнові внески.

6
Робоча група

Приєднайтесь до робочої групи Правління Кооперативу, яке збирається щотижня задля спільної великої мети – закінчити будівництво у ІІ-му кварталі 2017 року.

7
Загальні Збори

Беріть участь у Загальних Зборах, де учасники проекту IT House затверджують найважливіші питання будіництва.

8

Часті запитання по проекту

 • Хто будуватиме?

  Після конкурсу Кооператив обрав генерального підрядника. Ним стала компанія Львівбуд.

 • Як взяти участь у проекті?

  Для того, щоб взяти участь у проекті, потрібно стати учасником кооперативу. Зголоситися потрібно у HR відділ компанії, в якій ви працюєте або ж безпосередньо звернутись до координатора проекту. За уточненнями та подробицями звертайтесь до нас за адресою ithouse@itcluster.lviv.ua

 • Коли закінчиться будівництво?

  Очікуваний термін завершення будівництва – II квартал 2017 року.

 • Як працює проект?

  Бажаючі придбати житло стають учасниками житлово-будівельного кооперативу, вносять вступні та членські внески, оплату за квартиру визначеними частинами протягом періоду будівництва житла. Кооператив буде  замовником будівництва. Розглядається варіант оплати частинами з фіксованим першим внеском.

 • Кількість квартир?

  72 (залишилося 0, починаємо нові проекти)

 • Де будуть будувати?

  Місто Львів, Вулиця К. Студинського (Шевченківський р-н).

 • Вартість житла?

  $555  за м. кв. Вартість м. кв. може змінюватися у залежності від проекту будівництва та класу житла.

Новини проекту

Інші новини