Степан Веселовський провів лекцію для студентів програми «Інтернет речей»

23 Jan, 2017

Кожного тижня студенти бакалаврської програми «Інтернет речей» мають змогу слухати провідних львівських ІТ-спеціалістів. Нещодавно на лекцію з предмету «Вступ у спеціальність» прийшов СЕО Львівського ІТ Кластеру Степан Веселовський. Він розказав про розвиток ІТ-індустрії Львова, а також про запобігання корупції в університетах.

За словами Степана Веселовського, Львів – це місто, в якому ІТ розвивається дуже швидко. Зокрема, тут зосереджено понад 15% всіх українських ІТ-ішників та працюють понад 200 компаній. Та що головне – ці цифри постійно збільшуються.
stepan-1Саме тому попит на нові якісні кадри у Львові дуже великий. Зокрема, це головна причина створення програми «Інтернет речей» – підготовка спеціалістів, які будуть готові працювати у львівській ІТ-індустрії.

«Інтернет речей» Львівської Політехніки – це програма, яка показує принципово нові стандарти навчання. Це залучення фахівців до роботи зі студентами, наслідування найсучаснішим європейським та американським практикам, а також робота за принципом верховенства права. Зокрема, на програмі немає корупції: викладачі та студенти погодились працювати за цим стандартом, і навіть з натяками на корупцію тут жорстко борються.

1 / 3

«Корупція – це те, що варто викорінювати із життя українців. Все починається саме із побутової корупції – мілких хабарів. Кожен має слідкувати за собою, і ми впевнені, що наші студенти – відповідальні громадяни і не будуть вчиняти неправильно. Якщо ж раптом вони відчують тиск з боку когось із викладачів, то завжди можуть звернутися до відповідних гарячих ліній або до нас у Кластер», – заявив Степан Веселовський.

Лекція Степана Веселовського була одною із останніх у семестрі для студентів програми. Та, за словами одного із засновників програми «Інтернету речей» Зеновія Вереса, наступного семестру зустрічі ІТ-спеціалістів і студентів продовжаться.

Читайте також:

CEO N-iX Андрій Павлів: «Для розвитку ІТ у Львові потрібна синергія всіх інституцій і компаній, які тут є»

Студенти програми «Інтернет речей» навчились працювати над реальними проектами

У Львові відкрили ще одну лабораторію Epam