ІТ Арена: Найцікавіші Мітапи Третього Дня

20 Sep, 2017

ІТ конференція – чудовий привід зібратися з однодумцями в одному місці та послухати відомих досвідчених спікерів. Проте, на конфереції ІТ Арена можна буде і самому долучитись до подій та навчитись нового на практиці. Адже, в програмі третього дня конференції – тематичні мітапи та воркшопи.

Цього року, третій день наймасштабнішої конференції Східної Єропи ІТ Арена буде неформатним та особливо цікавим для ІТ експертів. Після двох днів інтенсивних доповідей від представників світових компаній на стадіоні Арена Львів, події перенесуться до історичного центру міста. В ресторанах на центральних вулицях, відбуватимуться мітапи, воркшопи та дискусії на різні теми. Кожен зможе обрати для себе найцікавішу тематику.

Мітапи, як і доповіді на конференції, поділені на теми: technology, business та product. Серед найцікавіших мітапів: про доступні інструменти для створення «розумного будинку» з Тарасом Чорним з компанії PLVision; про віртуальну реальність з Данилом Полудьонним і Яною Семеновою з компанії N-iX; про особливості тестування з Володимиром Янкевичем з компанії LimeLight4; як розпочати кодити мовою програмування Golang з Іваном Кутузовим з SoftServe; як пітчити свій продукт на міжнародному ринку з Александрою Говорухою, Інною Стельмах з компанії UTEW та Юлією Петрик з MacPaw; про product engineering в найвідомішій українській старт-ап компанії Grammarly з Александром Марінічем та Анною Глуховою; про фінансовий менеджмент в ІТ сфері з Костянтином Єрьохіним з Intellias/LITS.

Аби потрапити на мітап, потрібно бути учасником ІТ Арени і мати квиток на конференцію, а також зареєструватися на окрему подію напередодні. За посиланням – програма мітапів, під кожним з яких є реєстраційна форма: https://itarena.ua/meetups/

Усі мітапи проходитимуть у закладах ексклюзивного партнера конференції ІТ Арена – холдингу емоцій Fest.