456 Студентів Навчатимуться на Інноваційних Програмах Кластеру

28 Aug, 2017

З приводу завершення вступної кампанії до українських ВНЗ, ми підбиваємо підсумки п’ятьох навчальних програм Кластеру. 403 студенти пройшли усі вступні процедури на нові програми навчання – від подання заяв до подачі документів, щоб навчатися на інноваційних та сучасних програмах Львівських університетів, які Кластер оновив та вдосконалив спільно з ІТ компаніями. Окрім того, 53 студенти будуть цього року вже другокурсниками першої програми Кластеру ІоТ.

На бакалаврській програмі Інтернет речей/ Іnternet оf Тhings у Львівській Політехніці навчатимуться 72 студенти, 20 з них на бюджетній формі навчання. ІоТ – перша програма Кластеру, яка була запроваджена в 2016 році. На ній вже навчаються більше 50 студентів, які цього року будуть вже другокурсниками.

На програмі Системи штучного інтелекту/Artificial Intelligence у Львівській політехніці навчатимуться 120 студентів, з них – 109 на державній формі навчання.

На програмі Data Science&Intelligent Systems в ЛНУ ім.І.Франка на Факультеті Електроніки та Комп’ютерних технологій навчатимуться 45 студентів, одна зі студенток отримала стипендію від міжнародного фонду WNISEF.

На програмі Системний аналіз/Data Science в ЛНУ ім.І.Франка, на Факультеті прикладної математики навчатимутся 53 студенти, 30 з них на бюджеті.

На програмі Комп’ютерні науки/Computer Science в ЛНУ ім.І.Франка, на Факультеті прикладної математики – 113 студентів, з них 87 – бюджетників.

Усі інноваційні програми Кластеру були розроблені ІТ спеціалістами спільно з викладачами університетів для того, аби підготувати студентів передових спеціальностей, знання яких відповідали б сучасному ринку праці. Програми передбачають вивчення нових предметів, поглиблене вивчення англійської, роботу з менторами з ІТ компаній, роботу над власними проектами, практику в ІТ компаніях.

Львівський ІТ Кластер вдячний всім ІТ компаніям, які долучилися до створення програм та їх співфінансування: PLVision, N-iX, Ciclum, SoftServe, Eleks, Intellias, Conscensia, Cypress, Perfectial, KindGeek, Lohika, Vakoms, VectorSoftware, V.I.Tech, GlobalLogic, Sombra, Masteram.