5-ого березня стартує уже п’ятий набір у тренінг центр компанії Ostware Services!

02 Feb, 2016

Компанія Ostware Services пропонує курси для випускників ВУЗів, студентів старших курсів та всіх бажаючих отримати знання або перекваліфікацію у Львові. Компанія проводитиме навчання за двома основними напрямками SE (Software Engineer) та AE (Automation Engineer) і зосереджується на таких технологіях: C, С++, Python, Linux, Networking, Embedded Systems.

Умови:
Тренінг центр розпочинає свою роботу у перших числах березня та триватиме 7 тижнів. Навчання буде проходити з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 14:00 і є повністю безкоштовним.
Першим кроком для проходження до Тренінг центру є виконання тестового завдання, за підсумками якого вам буде запропоновано пройти співбесіду.

Підготовка за напрямком SE (Software Engineer) включає лекції та заняття з Embedded Systems, Networking, Linux, Основ розробки ПЗ, С, С++
Вимоги до кандидатів SE:
— Розуміння основ програмування.
— Знаня основ С/С++, Linux.
— Загальне розуміння основ Networking.

Підготовка за напрямком AE (Automation Engineer) включає лекції та заняття з Embedded Systems, Networking, Linux, основ тестування та Python.
Вимоги до кандидатів AE:
— Розуміння основ програмування.
— Знання основ Python та тестування.
— Знання ОС Linux на рівні користувача.

Ви отримаєте рідкісний шанс познайомитись із роботою провідних гравців ринку мереж та телекомункації. Ми навчимо вас цікавих, складних та унікальних у своїй сфері технологій — тих речей, за якими замовники вже багато років звертаються саме до нас. А також це прекрасна нагода не лише здобути хорошу теоретичну базу, а й вчитись на практиці та випробувати свої знання на реальних проектах.

Найкращим випускникам тренінг центру Ostware Services запропонує працевлаштування!

Подробиці: Щоб потрапити до Тренінг центру та отримати тестове завдання реєструйтеся на сайті компанії, і тестове завдання надійде вам на поштову скриньку автоматично.

Читайте у нас на сайті про інші тренінгові центри, які працюють у Львові.