7 Компаній Кластеру Увійшли до Списку 2021 Global Outsourcing 100

25 Feb, 2021

Щороку Міжнародна асоціація професіоналів аутсорсингу (IAOP) анонсує список ста найкращих аутсорсингових компаній світу, так само щороку у список потрапляють українські компанії. У новому списку 2021 року, до ста кращих увійшли 7 компаній учасниць Кластеру.

The Global Outsourcing 100 – щорічний рейтинг найкращих аутсорсингових компаній світу. Асоціація поснює, що цей список складається не лише з тих компаній, які є найкращими сьогодні, а й з тих, що стануть зірками вже завтра. Для того, щоб обрати найкращі компанії, спеціалізоване журі аналізує їхню роботу за п’ятьма ознаками: розмір та ріст, відгуки клієнтів, нагороди та сертифікати, програми з інновацій та корпоративна соціальна відповідальність.

Відтак, найкращими постачальниками аутсорсингових послуг стали такі учасники Кластеру – Avenga, Ciklum, ELEKS, Infopulse, Intellias, N-iX та Sigma Software.

Дуже тішить те, що наші компанії отримують світове визнання і щороку потрапляють у цей рейтинг кращих компаній світу. Це демонструє світове, глобальне визнання, то ж можемо впевнено казати, що українська технологічна індустрія є коркурентноспроможною на світовому ринку і з року в рік виборює ключові позиції”, – Коментує Степан Веселовський, СЕО, Львівський ІТ Кластер.

З повним переліком можна ознайомитись за цим посиланням.