7 фактів про IT House.


Львів  – це ІТ-місто із найбільшою кількістю ІТ-спеціалістів на душу населення в Україні. Створюючи потужний інвестиційний потенціал для Львова, ІТ-спеціалісти заслуговують на якісне та сучасне житло. І тому реалізація інфраструктурного проекту IT House дуже актуальна. Кластер прагне створити житло, яке відповідає усім вимогам та потребам сучасних програмістів. Тож IT House  – це будинок для ІТ-спеціалістів створений ІТ-спеціалістами.

Уже ні для кого не є таємницею, що IT House –  перший у своєму роді будинок для ІТ-спеціалістів в Україні. Проте мало хто знає про інші його переваги.  Ми зібрали для вас одразу 7 цікавих фактів, які ви скоріш за все не чули. Тож що робить цей будинок по-справжньому унікальним та комфортним  – читайте далі.

  1. Одна із улюблених переваг майбутніх резидентів ІТ House – це просторий експлуатований дах, з якого видніє Високий Замок. Ліва частина даху слугуватиме зоною відпочинку для мешканців. а справа будуть розташовані сонячні колектори. Саме вони забезпечуватимуть 70% енергії для підігріву води.ІТ - робочий червень
  2. Друга унікальна риса – це простір спільного користування. Творці IT House розуміють, що у будинку однодумців повинен бути простір для обміну думками, де сусіди зможуть щодня перетинатись та спілкуватись. Цей простір включає у себе конференц-зал, яким зможе скористатись кожен охочий, приміщення для дитячих візочків, а також оздоблений спільний хол із 24/7 консьєржем та охороною.
  3. IT House матиме високошвидкісний інтернет, а кожен мешканець зможе обрати найбільш підходящого провайдера. Куди б ж без  швидкісного Інтернету у домі для ІТ-спеціалістів?
  4. Для власників автівок та велосипедів передбачений паркінг, який охоронятимуть 24 години на добу.
  5. Розробники будинку подбали і про молоді сім’ї, передбачивши у IT House дитячий майданчик та приміщення для візочків на першому поверсі. А щоб батьки були цілком спокійним, будинок матиме не лише надійну охорону, але й огорожу.Liva_storona-1024x576
  6. Здоров’я понад усе. Аби ІТ-спеціалісти дбали про свій фізичний стан, для них зроблять спортивний майданчик. Оскільки програмісти багато сидять на роботі, спортивне місце дуже доречне.
  7. IT House матиме комерційну зону – площу, яку здаватимуть в оренду, яка приноситиме додаткові фінанси резидентам. Отримані від оренди кошти покриватимуть частину витрат на комунальні послуги.

Завершити будівництво IT House планують у 2017-ому році. Проте уже зараз його майбутні мешканці беруть активну участь у плануванні свого будинку, адже усі побутові питання вирішуватиме кооператив IT House, який складається із самих же мешканців.

На цьому переваги IT House не завершується, уже скоро ми вам розкажемо про eco-friendly риси будинку. Більше деталей про проект IT House шукайте на сайті!