82% Учнів Обласних Шкіл Цікавляться ІТ

14 Jun, 2018

Львівський ІТ Кластер завершив першу частину цьогорічного проекту IT Future, в ході якого з промоційними лекціями відвідує школи Львова та області. За весняний період проект IT Future охопив третину запланованих шкіл і з’ясував наскільки старшокласники цікавляться ІТ.

Проект IT Future має на меті познайомити старшокласників з освітніми можливостями у сфері ІТ. Щороку освітня команда Кластеру вирушає в тур школами Львова та області з пізнавальними зустрічами та лекціями для учнів 9,10 та 11 класів.

1 / 3

Цього року протягом останніх трьох місяців відвідали майже 50 шкіл області і розповіли про ІТ-індустрію Львова та можливості самореалізації у цій сфері більше 1500 учнів. Серед 20 населених пунктів, які відвідали в області – Стрий, Дрогобич, Розвадів, Новий Розділ, Броди, Буськ, Сколе, Рава Руська та інші.

В ході зустрічей зі школярами, представники Кластеру цього разу провели опитування про те, наскільки українські учні цікавляться сферою ІТ. «Щоразу коли ми відвідуємо школи чи у Львові чи за його межами, нам дуже подобається те, що учні прогресивні і багато знають, цікавляться технологіями і мають чіткі плани на майбутнє. Цього разу ми вирішили опитати кожного присутнього на наших зустрічах чи цікавить їх сфера інформаційних технологій і ми отримали позитивні результати, справді багато учнів планують вступати на технічні спеціальності». – Розповідає Христина Мартиняк, менеджер Львівського ІТ Кластеру.

1 / 3

В опитуванні взяли участь більше 1100 учнів і 82% з опитаних відповіли ствердно на питання про зацікавлення перспективною в Україні ІТ-сферою.

1234
Проект IT Future продовжиться у вересні після літніх канікул. Кластер планує відвідати ще 100 шкіл протягом осені.

Більше новин:

Подвійна Перемога Компанії Goldweb Solutions

Компанія Бінарікс Приєдналась до Львівського IT Кластеру

Компанія Perfectial Відкриває Офіс в Києві