82 Журналісти Протестували в Межах Проекту United for health

22 Apr, 2020

Компанія Ріел спільно з Львівським ІТ Кластером та за підтримки Львівської міської ради, протестували на COVID-19 журналістів Львова, які працюють під час карантину.

Протягом вівторка, 21 квітня, в межах проекту United for health, було протестовано 82 журналісти міста Львова на COVID-19. Загалом тестування пройшли представники 11 медіа, серед яких журналісти, кореспонденти, фотокореспонденти, відеооператори, які не припиняють працювати під час карантинних обмежень. Зокрема – 24 канал, Zаxid.net, Суспільне мовлення, ТРК “Перший Західний”, Телеканал Прямий, прес-служба ЛМР, Дуже радіо, радіо Вголос, Форпост та інші. Усі результати тестів  – негативні.

1 / 4

Нагадаємо, що в межах проекту United for health, протестовано вже більше 17 000 осіб у Львові та області, серед протестованих – медики; ті, хто повернулись з-за кордону; ті, хто контактував з хворими на коронавірус; ті, у кого виявлені відповідні симптоми, тощо.

Нам вдалось організувати окреме тестування журналістів нашого міста. Журналісти – це група ризику, про яку забули, але це люди які працюють в епіцентрі подій, надзвичайних ситуацій так само як і під час пандемії коронавірусу. 82 журналісти Львова поза підозрою на коронавірус і це не може не тішити” – Коментує Степан Веселовський, СЕО, Львівський ІТ Кластер.

На закупівлю наступних партій експрес-тестів для міста та області можна зробити пожертву за цим посиланням