A2 Software – Новий Учасник Кластеру

08 Jun, 2021
A2 Software  це датська ІТ-компанія зі штаб-квартирою у Львові. Компанія розробляє програмне забезпечення для багатьох галузей. Основні напрямки роботи компанії: охорона здоров’я, виробництво, CRM, доставка та НУО. Для наших партнерів ми створюємо функціональні веб-сайти та програми. A2 Software щиро вірить у майбутнє української ІТ-індустрії із європейським (данським) підходом до управління. Цінності компанії – це довіра, відкритість, повага та близькість.
 

“Постійний попит на висококваліфікованих розробників програмного забезпечення, а також тверде переконання, що розробка програмного забезпечення стосується людей, а не ресурсів, спонукало мене стати частиною Львівського ІТ Кластеру та приєднатися до його місії. Ми пишаємось тим, що стали частиною Львівського ІТ Кластеру і готові брати активну участь у спільноті для підтримки розвитку ІТ-сфери у Львові,” – коментує Аллан Кіркебі Андреасен, Генеральний директор A2 Software.

“Вітаємо у Кластері, у нашій чудовій та дружній спільності IT компаній. Ми безмежно щасливі, що A2 Software приєдналися до нас. Коли до Кластеру вступає нова компанія – для нас це справжнє свято, адже з кожною з них кількість людей, які готові працювати над новими проектами також зростає,” – коментує Степан Веселовський, СЕО, Львівський ІТ Кластер.