Компанія Agiliway Приєдналася до Львівського ІТ Кластеру

02 Sep, 2019

Agiliway (Аджілівей) — це українсько-американська компанія, що надає послуги з розробки програмного забезпечення та IT-сервісів. Офіси компанії розміщено в Остіні, США та у Львові.

Компанія Agiliway була заснована у 2015 році. Компанія зростає швидкими темпами та має понад 50 виконаних проектів у тому числі розробку платформ зі складною бізнес-логікою та BI-рішеннями. У травні 2018 року Agiliway представила свій перший власний продукт — мобільний додаток CiviMobile.

rrr_8970

Agiliwaу зосереджена на напрямках:

  • ІТ-консалтинг у сфері створення та оптимізації офшорних центрів розвитку в Східній та Центральній Європі
  • Розробка ПЗ на замовлення
  • Реалізація корпоративних рішень: впровадження та підтримка спеціальних систем CRM (CiviCRM, SuiteCMR, і SugarCRM) і ERP (Odoo) для стартапів, малих і середніх компаній, підприємств і неприбуткових організацій.
  • Розвиток електронної комерції: повний спектр послуг з розробки e-commerce
  • Аутсорсинг бізнес-процесів: виконання спеціалізованими віртуальними помічниками бізнес-процесів: адміністрування веб-сайтів, введення даних, SEM / SMM, інтелектуальний аналіз даних, онлайн-дослідження та ін.

“Уся команда Agiliway назвичайно щаслива стати частиною Львівcького ІТ Кластеру, адже коли сильні люди об’єднуються, то досягти поставлених цілей разом стає легше. Оскільки наша компанія завжди сфокусована на досягнення результату, відкритість та повагу до клієнта, ми думаємо, що нам вдасться реалізувати не один проект разом з ІТ кластером та компаніями-учасниками. Одною з важливих цінностей Agiliway є допомога громадським та неприбутковим організаціями. Ми створили для них безкоштовний мобільний додаток CiviMobile, який допоможе організувати свій час та час своєї організації просто за допомогою смартфона. Знаємо, що Львівський ІТ Кластер також активний у соціальному аспекті міста та країни, тому разом ми зможемо досягти ще більше!” – розповідає Сергій Корнієнко, COO Agiliway.

“Ми раді, що Agiliway приєднались до Львівського ІТ Кластеру. В цієї компанії сильна соціальна позиція, а це саме те, що ми шукаємо в Кластері. Я впевнений, що нам вдасться запустити багато нових проектів та позитивно вплинути на розвиток ІТ-індустрії Львова. З кожним новим учасником Кластеру ця ціль все ближче. ” – коментує Степан Веселовський, СЕО, Львівський ІТ Кластер.