Edunav – провідна продуктова компанія із головним офісом у Кремнієвій долині. Ще зовсiм нещодавно стартап, а тепер успiшна growth-stage компанiя розробляє інноваційний продукт для вищої освiти в Америцi. Edunav – це унікальне програмне забезпечення для студентів та університетів, яке допомагає спланувати навчальну програму, спростити процес реєстрації на навчальні курси і оптимізувати сам процес навчання та ресурсну базу навчальних закладів. Віднедавна компанія долучилась до Львівського ІТ Кластеру.

1 / 3

Завдяки запатентованому алгоритму EduNav вираховує найоптимальнішу навчальну стратегію для студента і змінює її в залежності до особливостей університету, доступності курсів чи особистих факторів студента у режимі реального часу. Спiвпрацюючи з ключовими свiтовими унiверситетами та коледжами компанiя створила найдосконалiше рiшення для планування академiчної освiти.

У 2016 компанія отримала нагороду від організації Complete College America за вдалу імплементацію технологічного рішення в освітній процес, який допоміг підняти коефіцієнт випускників.
img_9273

“Ми радi приєднатись до Кластеру так як подiляємо його принципи та цiлi. Одним з ключових напрямкiв Кластеру є модернiзацiя освiти. Edunav близька ця фiлософiя i ми певнi, що завдяки тiснiй спiвпрацi досягнемо нових висот. Ми прагнемо зміцнювати ІТ-сектор Львова та розвивати спільноту професіонлаів “ − додає VP of Engineering компанії Iван Бабiчук.

“Уже зараз наша спільнота налічує понад 70 активних учасників та об’єднує понад 13000 ІТ-спеціалістів. Разом ми стали потужною спільнотою, яка змінює не лише вектори розвитку освіти та інфраструктури, але й ІТ-ринку в цілому. Ми радіємо, що тепер разом з нами ці зміни творитиме ще й EduNav”. –  додає CEO Львівського ІТ Кластеру Степан Веселовський.

Експерти EduNav застосовують математичну оптимізацію та аналіз даних з використанням Machine Learning, щоб безперервно вдосконалювати алгоритм, який відповідає за головні функції продукту. Інноваційний підхід та команда відданих професіоналів забезпечують EduNav статус одного з найбільш перспективних продуктів у сфері Edtech.