IT Arena 2018: Шукаємо Стартапи

26 Jul, 2018

Час прийшов! Відкрито реєстрацію стартапів на участь у Startup Competition, масштабному змаганні стартапів, яке відбудеться під час конференції IT Arena 28-30 вересня. Завершення подачі заявок – 1 вересня.

IT Arena – це не лише всесвітньовідомі спікери та найуспішніші світові компанії. Щороку конференція – в пошуках нових імен, свіжих ідей, унікальних продуктів та революційних рішень, розроблених в Україні та за її межами. Якщо ви хочете показати свою ідею, перемогти та знайти інвесторів, Startup Competition є чудовою можливістю не пропустити свій шанс.

Щоб взяти участь у змаганні, ваш стартап має бути молодим, існувати не довше ніж два роки та мати принаймні демоверсію продукту. Також, якщо ваш стартап вже має інвестиції, вони не мають перевищувати 100 тис доларів.

startups1
Startup Competition – це чудова можливість прорекламувати ваш продукт, оскільки ми збираємо в одному місці найкращі фонди та стартап акселератори з Європи та США, тож ви матимете шанс познайомитись та поспілкуватись з відомими лідерами тех індустрії, інвесторами та СЕО. Більше сотні медіа будуть спостерігати за пітчами стартапів на сцені, минулого року серед медіа на події присутніми були TechCrunch, Tech.eu, The Next Web та інші. Більше того, всі стартапи матимуть ексклюзивні знижки на квитки на IT Arena.winnerssmall
Минулорічні переможці Startup Competition отримали запрошення на програми акселерації Seedstars World, змагання Slush 100 Pitching Competition, Bootstrap від The Next Web, etc. Серед вже анонсованих призів цього року – менторська програма від Startup Embassy в Кремнієвій Долині, 4-місячна участь в YEP! Incubator, участь в AI selection days від Rockstart та багато інших.

Цього року, Startup Competition виходить на новий рівень і ми раді повідомити, що на конференції вперше буде окремий Startup Track. Усі хто цікавиться стартапами матиме унікальну нагоду послухати відомих спікерів зі світу стартапів – представників акселераторів, інвесторів, власників стартапів, та відомих підприємців.

Реєстрація тут.

Більше новин:

Спікер IT Arena Хакнув Лас-Вегаc за Допомогою Математики та Став Кіногероєм

Львівський ІТ Кластер Відкриє Нову Лабораторію в ЛНУ

Цифра Дня: 3610 Абітурієнтів Подались на Програми Кластеру