Компанія Artelogic доєдналася до Lviv IT Cluster

22 Sep, 2016

Компанія Artelogic заснована у 2011 році та з того часу надає повний комплекс послуг з розробки програмного забезпечення. У портфелі компанії понад 5 років досвіду, більше 100 реалізованих проектів для клієнтів, велика кількість з яких на сьогодні є прибутковими та успішно розширює свій функціонал. Два проекти замовників були продані на ранньому етапі розвитку на загальну суму 3 млн доларів США. У цьому році компанія запустила також свій власний стартап. Проте найбільше пишається професіоналами, чия фахова робота дозволяє щодня будувати справжнє технологічне партнерство з клієнтами та партнерами по всьому світу.

Компанія спеціалізується на розробці веб, мобільних аплікацій, UI/UX дизайні, мануальному та автоматизованому тестуванні програмного забезпечення. Ключовими технологіями є .NET та PHP.

Розробницька діяльність Artelogic не сфокусована виключно на певних галузях, та у топі за досвідом ‒ логістична, медична, фінансова та галузь управління даними. Cеред клієнтів є компанії різного розміру та географічного розташування, від стартапів до великих корпорацій.

На сьогоднішній день компанія представлена в 4 країнах з офісами у США, Польщі, Сінгапурі та штаб-квартирою та розробницьким центром в Україні.

“Ми раді стати членом Lviv IT Cluster, оскільки віримо в силу партнерства в досягненні більш амбітних цілей. Поза будь-яким сумнівом, що спільно розділена ідея здатна об’єднати та надати людям можливість будувати краще майбутнє, і всіма нашими зусиллями ми намагаємося стати частиною спільноти, що просуває ІТ індустрію у Львові до нових захоплюючих можливостей”, ‒ коментує приєднання Artelogic до кластеру CEO та співзасновник компанії, Турал Мамедов.

Дізнатися більше про компанію можна на http://www.artelogic.net або надіславши запит на адресу knockknock@artelogic.net .