У ЛНУ ім. Франка Стартувала Літня Школа Штучного Інтелекту

25 Jun, 2021

У Львівському національному університеті імені Івана Франка стартувала двотижнева літня англомовна школа технологій штучного інтелекту Аrtificial intelligence technology: summer school, що організована спільно з IT-компанією GlobalLogic та за підтримки Міністерства цифрової трансформації України.

Ексклюзивним партнерами школи стала компанія GlobalLogic, генеральним – SoftServe, офіційними партнерами школи є компанії Genesis, ELEKS, Grammarly та Grid Dynamcis. Серед учасників – компанії Intellias, Avenga, NeuroForge, Indeema, Chatbots.studio, DAAD, Learnopolis.

Під час школи студенти працюватимуть над командними проектами, а після завершення отримають сертифікати про здобуття відповідних знань і навичок. Також найуспішніший проект отримає шанс на те, щоб бути реалізованим у реальному житті.

У відкритті школи взяли участь проректор Львівського університету з науково-педагогічної роботи та інформатизації Віталій Кухарський, Ігор Костів, молодший віцепрезидент з інжинірингу компанії GlobalLogic, Інна Топчій, спеціаліст з брендингу компанії Genesis, керівниця Центру маркетингу та розвитку ЛНУ ім. Івана Франка Ольга Осередчук та Леся Клакович, менеджерка SoftServe IT Academy.

 Ігор Костів зазначив: «Викладачі GlobalLogic з радістю поділяться з Вами інформацією і залучать до продуктивних проектів. Можливо, саме ви створите щось таке, чого раніше ніхто не робив. Зараз вам важливо отримати базові знання, які дає Університет – це фундамент вашого подальшого розвитку. Ще одна дуже важлива навичка, яку вам необхідно освоїти, – винахідництво. Поки ви завершите навчання, те, що зараз є фантазіями, вже буде реальністю. Це означає, що межі неможливого встановлюєте ви».

Інна Топчій, з-поміж іншого, підкреслила: «Ви маєте можливість отримати чудовий досвід від справжніх професіоналів, не втрачайте такої можливості, адже досвіду ніколи не буває забагато і він ніколи не буває зайвим. Рано або пізно вам знадобиться усе, що ви почули на лекціях».

Спікери школи знайомитимуть учасників із роботою з базами даних, машинним навчанням, нейронними мережами, безпекою та аналізом даних, комп’ютерним баченням. Зокрема, перший день навчання – присвячений роботі з базами даних.

У рамках проекту також буде проведено дві цікаві дискусії. Перша присвячена викликам та перспективам штучного інтелекту в Україні, а друга, що відбудеться 1 липня, – впливу технологій штучного інтелекту на освітній процес. Обидві дискусії відбуватимуться у дистанційному форматі з прямою трансляцією на офіційну сторінку Університету у Facebook.