Австрійські Журналісти Відвідали Львівські ІТ Компанії

26 Oct, 2017

Журналісти провідних австрійських медіа минулого тижня відвідали Львів, аби ознайомитися з туристичним та культурним потенціалом Західної України. Львівський ІТ Кластер мав нагоду також показати журналістам Львів з іншого боку та познайомити з ІТ індустрією міста.

14 журналістів з найвідоміших медіа Австрії минулого тижня відвідали Львів в рамках ознайомчого туру, організованого Австрійським бюро кооперації у Львові (OeAD Cooperation Office L’viv). Метою візиту було показати журналістами Львів, історичну та культурну спадщину та сучасне життя міста. А також, налагодити співпрацю.

av2
Львівський ІТ Кластер презентував журналістам Львів як місто зростаючої ІТ індустрії. Журналісти разом з Кластером відвідали три найбільші ІТ компанії Львова – SoftServe, Eleks та N-iX. Там вони могли побачити як працюють ІТ компанії в Україні, які технології застосовують та якими проектами і розробками компанії найбільше пишаються.

av5
У компанії SoftServe журналістам розповіли про інноваційну розробку BioLock (система розпізнавання водія завдяки датчикам на кермі). Компанія Eleks розповіла журналістам детальніше про роботу свого відділу R&D, а компанія N-iX показала журналістам свої розробки у сфері віртуальної реальності.

av6
Львівський ІТ Кластер також презентував журналістам свої проекти, серед яких нові та модернізовані освітні програми у львівських університетах, найбільша тех конференція у Східній Європі – ІТ Арена, інноваційний район для ІТ спеціалістів Innovation District IT Park, проект будинку для ІТ спільноти IT House, програму лояльності IT Club, журнал про ІТ індустрію міста ITID Lviv та ін.

av7
В турі взяли участь журналісти таких відомих видань, як Der Standart, Die Presse, Wiener Zeitung, IDM, Salzburger Nachrichten, Tiroler Tageszeitung, Kronen Zeitung та ін.