У Львові вручать премію за кращі інноваційні проекти 2016

21 Jul, 2016

Завтра Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та ІТ-компанія SoftServe запрошують на презентацію та вручення першої премії за найкращий інноваційний бізнес-проект “From 0 to 1 – StartUp Innovation 2016”.

Премію засновано 2016 року з метою відзначати авторів кращих дипломних проектів серед випускників професійної магістерської програми MSс in Innovations and Entrepreneurship Львівської бізнес-школи УКУ. Лауреат премії також отримує грошову винагороду на реалізацію та розвиток свого бізнес-проекту.

Член ради директорів SoftServe Тарас Вервега розповів: “Українці – це нація підприємців, які можуть будувати компанії світового рівня. Радію, що LvBS долучається до цього процесу через свою навчальну програму для підприємців та інноваторів. Її випускники вражають нас своїми дипломними проектами. Тому цього року ми вирішили започаткувати премію під назвою “From 0 to 1 – StartUp innovation 2016″, аби відзначити найкращих”.

Премія включає грошову винагороду у 25 тис. грн. Ці кошти мають допомогти молодим підприємцям розвивати їхні проекти. Крім того, проект зможе отримати менторську підтримку від Тараса Вервеги. “Сподіваємось, премія буде стимулом для того, аби в Україні та на Львівщині зокрема започатковували успішні інноваційні компанії. В тому числі, за підтримки великого бізнесу”, – додав він.

Програмний менеджер MSc in Innovations and Entrepreneurship Михайло Думанський наголосив, що премія “From 0 to 1 – StartUp Innovation 2016” – це приклад соціально відповідального бізнесу і перетину різних сфер, завдяки яким творяться нові історії успіху.

“Ми завжди говоримо в LvBS про інновації, створені на перетинах, про соціально відповідальний бізнес, про нові можливості для росту і розвитку. Вступаючи на програму з інновацій та підприємництва LvBS з однією тільки ідеєю, але наполегливо навчаючись та щодня працюючи над собою, можна втілити в життя те, що, на перший погляд, здається неможливим. Всі труднощі, які трапляються у навчальній аудиторії – це симуляція того, що чекатиме нові бізнеси в реальному житті. Тому це не лише освіта і не лише проект, це реальна можливість зробити інноваційні ідеї реальним бізнесом”, – сказав він.

Час події: четвер, 21 липня, 14:00 год.

Місце проведення: головний офіс SoftServe вул. Садова, 2а, конференц-зала (1-й поверх).

Акредитація журналістів: Лілія Кузік, lkuzik@lvbs.com.ua, 0971081132.