Bambuk studio Приєдналися до Львівського ІТ Кластеру

04 Oct, 2021

Bambuk studio поєднуйте компетенції  маркетингу, брендингу, веб розробки та відео анімації. 15 років досвіду у креативній індустрії, спрямованій на досягнення бізнесових цілей.

Креативи компанії Bambuk studio націлені на понад 400 унікальних та задоволених бізнес-парнерів та компаній, які володіють широким спектром компетенцій:
  • 83% наших колишніх партнерів рекомендують Bambuk studio іншим компаніям
  • Постійне сприяння налагодженню кращого спілкування між людьми, брендами та компаніями
  • Досягнення бізнес-цілей за допомогою унікальних, ефективних веб-сайтів та програм

«Творча спільнота Львова зростає. Завдяки співпраці, обміну знаннями та підтримці ми всі створили потужний, енергійний та яскравий бізнес кластер, який є конкурентоспроможним у всьому світі. Протягом багатьох років студія Bambuk допомагає бізнесу з усього світу досягати своїх цілей за допомогою комунікації бренду та креативного дизайну. І ми справді натхнені приєднатися до Львівського ІТ-кластеру та зробити внесок у те, щоб наша творча спільнота стала ще більш успішною та визнаною у світі», додав Олесь Кучеренко, співзасновник та генеральний директор компанії.

«Вітаємо команду Bambuk studio у Львівському ІТ Кластері. Саме завдяки таким проактивним молодим людям з власними ідеями та соціальними проектами спільнота росте не просто кількісно, а якісно. Вірю, що наша співпраця буде плідною, спрямованою на активний розвиток ІТ-індустрії Львова і України загалом», – додає Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру.