Пиво та Віскі: ТОП-5 Пабів Львова від IT Club

26 Apr, 2017

Львів – місто не лише з кавовими, але й пивними традиціями. У місті безліч цікавих місць, де можна скуштувати  як місцеві напої, так і напої відомі у всьому світі. Ми підібрали для вас 5 типових пивних пабів з особливою атмосферою та спеціальними знижками для учасників IT Club.

Паб «Купіца»
instakupitsa
Паб «Купіца» – це завжди час для друзів та смачної кухні. Заклад пропонує смачні угорські, українські та європейські страви, великий вибір оригінальних настойок і 15 сортів розливного пива найвідоміших світових марок.

З четверга до суботи в пабі – виступи найкращих гуртів Львова.

Адреса: вул. Братів Рогатинців, 18
Знижка для учасників IT Club: 5%

Корзо
korzo
Пивний паб «Корзо» пропонує страви ірландської кухні, які чудово смакують з різними сортами відбірного пива, а також коктейлями.

Заклад оформлений в класичному стилі ірландських пабів, з душевною атмосферою. Це місце, в якому можна відпочити, провести ділову зустріч або весело поспілкуватись з друзями чи подивитися футбол.

Адреса: вул. Братів Рогатинців, 10
Знижка для учасників IT Club: 10%

4Friends Whiskey Pub

4friends Whiskey Pub – унікальний заклад у Львові, де можна скуштувати віскі! На сьогодні заклад пропонує більше 180 видів легендарних відомих віскі з 9 різних країн. Окрім віскі, у закладі широкий вибір крафтового пива і коктейлів. Та особливої уваги вартий настільний футбол – для веселого часопроведення. Також заклад пропонує дегустаційні набори віскі із знижкою 20%.

У 4fiends можна спробувати бургери та стейки, а також різноманітні закуски, які добре смакуватимуть з пивом та віскі.

Адреса: вул.Дудаєва,2
Знижка для учасників IT Club: 7%

Лінивий пес
pes
Паб «Лінивий пес» пропонує різні види розливного пива, зокрема, ексклюзивне «Лінивий пес» та Guinness, також безліч коктейлів та алкогольних напоїв. Скуштувати в закладі можна сніданки, бзнес-ланчі, багато м’ясних страв та закусок до пива.

Інтер’єр закладу традиційно пабівський – багато дерева, мало світла. В кожному залі закладу є великий телеекран для перегляду футбольних матчів.

Адреса: вул.Театральна,9
Знижка для учасників IT Club: 7%

The Cult
kult
The Cult – місце для справжніх поціновувачів смачної їжі, напоїв та живої музики. Заклад пропонує велику кількість оригінальних алкогольних коктейлів та роками витримане в дубових бочках віскі відомих виробників.

Нещодавно в пабі почали готувати їжу у відкритому просторі, гостям закладу пропонують спробувати стейки, приготовані на камені перед Вами. В асортиментів також страви американської кухні.

Адреса: вул.Чайковського,7
Знижка для учасників IT Club: 7%