Компанія Бінарікс Приєдналась до Львівського IT Кластеру

12 Jun, 2018

Бінарікс – це компанія що надає технологічні рішення, консультації та розробляє програмне забезпечення для клієнтів у всьому світі.

Штаб-квартира компанії розташована в США, а центр розробки та консалтингу у Львові. Компанія була заснована топ менеджерами з більш ніж 20-річним досвідом роботи в галузі. Бінарікс обслуговує різні організації, починаючи від стартапів до великих продуктових компаній та підприємств, допомагаючи їм досягти успіху в бізнесі, будуючи нові, модернізуючи існуючі продукти та підвищуючи ефективність роботи.

Високопродуктивні та легко масштабовані команди, що складаються з бізнес-аналітиків, дизайнерів інтерфейсу, архітекторів, розробників програмного забезпечення та інженерів із забезпечення якості працюють з клієнтами на всіх етапах розробки продукту для пошуку оптимальних рішень для найбільш складних проблем. Компанія успішно виконала дестки великих проектів для клієнтів у США, Канаді, Австралії та Європи.

“Бінарікс є прихильником соціальної відповідальності бізнесу. Для нас велика честь приєднатися до ІТ кластеру та сприяти освіті та розвитку Львівської ІТ-спільноти. Я впевнений, що досвід та знання Binariks допоможуть зміцнити імідж міста як одного з найкращих в ІТ-індустрії та покращити місцеве ІТ бізнес-середовище” – Олег Петрівський, керуючий партнер Бінарікс.

“Є позитивна динаміка на львівському ринку тех компаній. Кластер активно зростає разом з індустрією. Ми спільно радіємо успіхам своїх партнерів, та тішимось прагненням компаній спільними зусиллями покращувати бізнес-середовище міста” – Степан Веселовський, СЕО Львівського IT Кластеру.

Більше про компанію: http://www.binariks.com/