Bitfury та Waverley Оголосили про Партнерство у сфері Blockchain

13 Sep, 2018

Компанії об’єднались задля створення іноваційних рішень у сфері Blockchain

Пало Альто, Каліфорнія, 12 вересня 2018 – Компанія Waverley Software, яка є членом Lviv IT Cluster, оголосила про стратегічне партнерство з The Bitfury Group задля спільної розробки Blockchain рішень для клієнтів у різних галузях.

Bitfury, всесвітньо відомий Blockchain провайдер зі штаб-квартирою в Нідерландах, та Waverley, компанія-розробник з Кремнієвої Долини з офісами в Україні та В’єтнамі, відтепер спільно створюватимуть унікальні програмні продукти спрямовані на шифрування інформації на базі Blockchain, які відповідають вимогам GDPR та допоможуть вирішити бізнес-проблеми компаній по всьому світу.

Після того як Bitfury оголосили, що їх новий продукт (фреймворк Exonum) відповідає останнім правилам щодо зберігання даних громадян ЄС, Waverley було обрано, щоб допомогти з інтеграцією продукту для компаній, які підпадають під ці нові регуляції.

Партнери спільно допомагатимуть клієнтам запровадити безпечне управління доступом до інформації шляхом налаштування та інтеграції фреймворків Exonum, Crystal та Lightening Peach, розроблених Bitfury. Це дасть можливість організаціям спростити та захистити деякі їхні конфіденційні дані (наприклад, керування державними реєстрами, захист та верифікація медичних даних, управління механізмом постачання в торгівлі та проведення фінансових аудитів), а також заощадити час та кошти, у порівнянні з розробкою з нуля.

“Завдяки своєму широкому портфоліо технологічних продуктів у різних галузях Waverley стають нашим офіційним партнером з інтеграції в США та Європі, і допомагатимуть компаніям підвищити ефективність їх бізнес-процесів.” – сказав Валерій Вавілов, CEO Bitfury.- “Це партнерство створить нові, ще потужніші рішення, наприклад, високоточні інструменти для  Blockchain розслідувань та інноваційні системи управління клієнтськими даними, що відповідають GDPR.”

Очікується, що спільними зусиллями компанії допомагатимуть клієнтам зменшити внутрішні та зовнішні операційні витрати, звести до мінімуму час на аудит, юридичні небезпеки та ризики та позитивно вплинути на певні бізнес-процеси.

“У Waverley ми раді об’єднати зусилля з Bitfury, потужним міжнародним Blockchain провайдером, для того щоб швидше та ефективніше реагувати на такі потреби підприємств як децентралізація, підтвердження справжності та незмінності даних, прозорі транзакції та захист інформації від підробок.” – поділився Метт Браун, президент та CEO у Waverley Software.

Про The Bitfury Group

The Bitfury Group – це міжнародна компанія, що надає послуги з розробки програмних рішень на основі технології Blockchain та базується у Нідерландах. Компанія є одним з найбільших Blockchain провайдерів у світі і працює над програмними та апаратними продуктами, які необхідні бізнесам, урядам, організаціям та приватним особам для безпечного керування активами за допомогою Blockchain. Bitfury є визнаним лідером світової Blockchain-спільноти.

Про Waverley Software

Waverley Software – це мульти галузева компанія-розробник зі штаб-квартирою в Кремнієвій Долині та розробницькими центрами в Україні та В’єтнамі. Вже понад два десятиліття Waverley вирішують складні технічні проблеми для як стартапів, так і компаній зі списку Fortune 500. Waverley має обширне портфоліо міжнародних проектів у сфері веб та мобільної розробки, хмарних рішень та вбудованого програмного забезпечення, а також розробляє продукти за допомогою Blockchain, Машинного Навчання та Штучного Інтелекту для ряду індустрій, таких як Соціальна Робототехніка, бізнес-інструменти, Розумний Будинок, Медицина та Інтернет Речей.