BJet Надає 90 Днів Безкоштовного Доступу до Платформи

30 Mar, 2021
Команда BJet, розробники сучасного комплексного рішення  для управління компанією, запрошують керівників IT компаній взяти участь в навчальній програмі “Управління IT компанією в системі BJet”  та протягом 90 днів спробувати систему у своїй роботі.  
  
Програма включає:

  • 90 днів безкоштовного доступу до системи BJet.   
  • Участь в серії вебінарів “Управління IT компанією в системі BJet”.   
  • Консультації по роботі з системою.   
 
Програма розпочинається 12 квітня
Реєстрація відкрита до 9 квітня.
Bерсія для IT компаній містить функціонал для управлінської та бухгалтерської звітності, облік робочого часу, нарахування ЗП та щомісячний інвойсинг за відзвітованими годинами та багато іншого.  Ціль – показати альтернативу існуючим процесам, впровадивши системність та зрозумілі показники з BJet.  

90 днів ви пліч-о-пліч на прикладі будете бачити, як організація бізнес процесів впливає на успішність, як її можна виміряти, та де є можливості для розвитку бізнесу.   
Учасники отримають доступ до базової  конфігурації системи та необхідну підтримку. Команда BJet розробила програму, що забезпечує підтримку та самостійне ознайомлення з системою. Щоб спростити відповіді на запитання ми включили в програму вебінари, чат підтримки, а також мотиваційну схему для тих, хто вирішить продовжити співпрацю.    
  
Деталі програми вебінарів:
  
Програма вебінарів розроблена згідно з досвідом впровадження та питаннями, які виникають у більшості.
 
  • BJet можливості продукту: де захована наша успішність.  Що ж таке ЕRP? Модне слово, щось з індустріального світу, чи завтрашній день. Чому управління даними в BJet настільки важливе для побудови стабільної компанії: розглядаємо тільки кейси, ви зможете порівняти з власним досвідом та обрати для себе варіанти позитивного вирішення.
  • Побудова структури Компанії.  Структура та бізнес процеси. Чому впровадження продукту дисциплінує та відкриває нові можливості. Компанія та її складові, як правильно вибудувати структуру та як BJet допомагає консолідувати звітність.
  • HRMS . HRMS та майбутнє масштабування компанії. Який базовий функціонал є в BJet та як його можна використати. Основні процеси та поступовий перехід на автоматизовані платформи.
  • Можливості . Перші 6 тижнів пройшли успішно, але ми все ще на старті – в нас є минуле та нове перспективне майбутнє з BJet: зосередимося на імпорті та експорті даних, додатково поговоримо про банківські виписки.
  • Формування звітів та дашбордів. Візуалізацій даних та її вплив на прийняття швидких рішень. За два місяці ми опрацювали дані та можливості BJet, і зараз ми можемо сформувати звіти і дашборди згідно з потребами компанії.
  • Підсумки . Ми залишаємо простір для ваших запитань та розкажемо про оновлення, які ми доробляємо в системі.