Bytebrand – новий учасник ІТ Кластеру!

13 Apr, 2017

Компанія Bytebrand любить офшоринг, але ненавидить, коли люди отримують нікудишні продукти через погану комунікацію чи поганих розробників. Місія Bytebrand полягає в тому, щоб ліквідувати розрив між бізнесом та офшорними розробниками. Їхня команда керує ІТ-проектами малого та середнього розміру для того, щоб бізнеси мали змогу отримувати якісні продукти за реальними цінами.

Комунікація – головне. Ви хвилюєтесь через мовні (культурні) бар’єри? У Bytebrand добре знають, що прогалини в комунікації можуть зупинити проект в самому зародку. Саме тому серед їхніх працівників є носії англійської, німецької та української мов, які не лише розмовляють цими мовами, але й знаються на культурі. Якість – головна мета Bytebrand. Є компанії, які обіцяють більше, але в результаті ви отримуєте менше. Bytebrand не хоче, щоб ви погоджувалися на менше, ніж заслуговуєте. Вони доставлять вам закінчений продукт, яким ви зможете пишатися та використовувати.

“Приєднання до Lviv IT Cluster стало великим кроком для Bytebrand! Ми дуже радіємо та вдячні за можливість бути членами цієї спільноти та зробимо все можливе, щоб Львів став ще кращим ІТ-хабом, ніж він вже є зараз” – коментує співзасновник Bytebrand Марко Кундерт.

СЕО Львівського ІТ Кластеру Степан Веселовський додає: «Кількість ІТ компаній у Львові зростає і ми раді, що кількість наших партнерів так само збільшується. Разом ми зможемо більше. Попереду в нас багато спільних багатообіцяючих та цікавих ІТ проектів».

Більше про компанію Bytebrand можна дізнатися на офіційному сайті.