Аутсорсинговая Асоціація Центральної та Східної Європи запустила дослідження ринку QA послуг

05 Apr, 2016

28 березня Аутсорсинговая Асоціація Центральної та Східної Європи запустила новий проект – «Дослідження ринку аутсорсингу QA послуг 2015-16».

Основні завдання дослідження: розкриття сучасних тенденцій в галузі софтверного QA і тестування, а також визначення поточного статусу обсягу та якості послуг, QA послуг в 16 країнах регіону Центральної і Східної Європи.
Дані для звіту будуть зібрані за допомогою платформи для онлайн-опитування QAList , а також шляхом інтерв’ювання найбільших QA консалтингових компаній та експертів ринку в області QA послуг з 16 країн регіону Центральної та Східної Європи. Дослідження проводиться під керівництвом Української Хайтек Ініціативи – провідної української асоціації в сфері офшорної розробки програмного забезпечення і надання ІТ-послуг.

Віктор Мазнюк, засновник Української Хайтек Ініціативи коментує:
«Інформаційні технології на сьогоднішній день є драйвером економічного розвитку. Незважаючи на економічну кризу галузь ІТ розвивається дуже динамічно і в ній формуються нові значущі кластери сервісів. Одним з таких кластерів є сервіс тестування програмного забезпечення. Сучасний споживач дуже вимогливий і не прощає помилок в сервісах, які він використовує. У зв’язку з цим значно зросла важливість і значимість сервісів QA. Адже підключення QA на етапі розробки і запуску продукту – гарантія надійності, безпеки, працездатності і юзабіліті ПО. У жорсткій конкурентів боротьбі за споживача це є найважливішим фактором успішності продукту. Тестування програмного забезпечення та відпрацювання всіх невідповідностей в його фактичне виконання гарантує отримання позитивного споживчого досвіду у взаємодії з продуктом.

Сервіси QA в 2015 демонстрували активні темпи розвитку в Центральній та Східній Європі. Ми пов’язуємо це зростання з тим, що для тестування недостатньо бути просто виконавчим тестувальником. Необхідний аналітичний склад розуму, нестандартний погляд, бажання дістатися до причини невідповідності і бути залученим в її рішення. Всі ці риси відображають менталітет східноєвропейської та слов’янської культур. Аутсорсингова Асоціація Центральної та Східної Європи і Українська Хайтек Ініціатива прийняли рішення про проведення дослідження, щоб продемонструвати можливості і потенціал сервісів QA і тестування в Східній і Центральній Європі».

Аутсорсингова Асоціація Центральної та Східної Європи запрошує всі компанії, що надають послуги аутсорсингу QA з Центральної та Східної Європи взяти участь в онлайн-опитуванні. Участь в дослідженні дозволить Вашій компанії отримати визнання, як одного з активних гравців на ринку надання послуг аутсорсингу QA в регіоні Центральної та Східної Європи.
Повна версія дослідження буде опублікована в кінці травня 2016 року.

Про Асоціацію:
Аутсорсингова Асоціація Центральної та Східної Європи була заснована в 2008 році. Членами асоціації є провідні IT і аутсорсингові асоціації з країн Центральної та Східної Європи. Однією з головних завдань є просування регіону Центральної і Східної Європи, як альтернативного конкурентного кластера іншим Глобальним регіонах з офшорного аутсорсингу, а також збільшення якості та обсягу послуг, що надаються.