IT Challenge: У Львові Обрали Кращих Школярів ІТ Олімпіади

26 May, 2017

Щороку Львівський ІТ Кластер спільно з Львівською міською радою проводить інтернет-олімпіаду IT Challenge серед учнів шкіл Львова та області.

Олімпіада відбувається в три етапи. Перший етап в лютому цього року пройшов у вигляді дистанційного онлайн-тестування. Під час другого етапу в березні учні проходили тестові завдання на комп’ютерах у Львівській Політехніці. Третій етап передбачав розробку та презентацію власних проектів кращими учнями, які пройшли два попередні етапи.

Цього року завданням третього етапу «Розумне місто» було розробити проект з автоматизації процесів в розумному кварталі Львова.  Участь в третьому етапі олімпіади брали 10 учнів з Львівських та обласних шкіл. Кожен з них презентував свій авторський проект, який мав би допомогти містові стати більш інноваційним.

ol2Переможцем олімпіади IT Challenge став Максим Варнаков із Сихівської Гімназії. Його проект Roboguide має на меті полегшити життя туристам, які відвідують Львів. «Львів – туристичне місто. Я подумав, що було би добре зробити такого гіда який би задовольняв будь-якого туриста. В деяких гідів погана англійська вимова, проблеми з вибором тем тощо. Я вирішив вирішити всі ці проблеми з допомогою одного робота. Оскільки я став переможцем, то маю тепер підтвердження того що потрібно займатись цим далі, працюватиму далі над вдосконаленням цього проекту» – розповів переможець олімпіади Максим Варнаков. Він отримав у подарунок від Львівського Кластеру стипендію у розмірі 10000 грн, а його гімназія отримала новий укомплектований комп’ютерний клас. Від наших партнерів LITS переможець отримав можливість безкоштовно навчатися на будь-якому курсі кращої ІТ-школи Львова.

1-14-1920Два інші проекти студентів отримали 5000 грн та 2500 грн від компанії Conscensia, а також 50% на будь-який курс навчання в LITS.

1-7-1920Також усі троє переможців та всі інші учасники отримали подарунки та сувеніри від таких ІТ-компаній як SoftServe, Perfectial, Sigma, Global Logic, Symphony Solutions, N-Ix, KindGeek, Eleks і QA Light.

1-16-1920IT Challenge – вже третя олімпіада, яку проводить Львівський ІТ Кластер спільно з міською радою Львова. «Освіта стала пріоритетним напрямком нашої діяльності. Ми оцінили як якісно ростуть учасники олімпіади  та їхні проекти із року в рік, тому ми певні, що це найкраща інвестиція, яку може зробити наша спільнота» – додав СЕО Львівського ІТ Кластеру Степан Веселовський.

Іван Шульба, СЕО LITS додає: «Ми з задоволенням надаємо можливість призерам IT Challenge абсолютно безкоштовно навчатись на найкращих курсах нашої школи. Ментори з багаторічним досвідом, цілим багажем досягнень та звершень приєднаються до презентації проектів та допоможуть учасникам в їх реалізації. Ми беремо активну участь в популяризації IT серед молоді та з радістю готові підтримати юні таланти у всіх їх починаннях».

Львів ІТ Кластер дякує усім спів-організаторам та партнерам олімпіади, ІТ-компаніям за надані сертифікати та подарунки і також самим учням за активну участь та цікаві проекти.