IT Challenge: Відкрито Реєстрацію на Перший Етап Олімпіади

27 Jan, 2020

Сьогодні стартує реєстрація на перший етап олімпіади з інформаційних технологій IT Challenge. До 31 січня учні 7-11 класів можуть подавати свої заявки. Не проґавте свій шанс позмагатися за цінні призи та стати найрозумнішими школярами Львова.

Для участі в олімпіаді з інформаційних технологій спершу потрібно зареєструватись. Далі на вас чекають три етапи конкурсу. Перший (заочний) етап IT Challenge відбудеться 1 лютого, з 10:00 до 14:00, через систему тестувань. Протягом чотирьох годин учасники олімпіади мають ознайомитися з інструкціями і виконати завдання. Переможці допускаються до участі у другому етапі. Запрошення будуть розіслані на електронні скриньки до 14 березня. Другий (очний) етап олімпіади – онлайн тестування – відбудеться на базі бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка». Учасникам потрібно буде розв’язати завдання з програмування і офісних програм. Третій етап, який триватиме з 14 березня до 10 квітня, передбачає виконання творчого завдання. Теми завдань будуть доступні також у квітні.

Учасники третього етапу отримають цінні призи. Урочиста церемонія нагородження переможців олімпіади і вчителів, які підготували учнів, відбудеться наприкінці квітня.

iras5284

IT Challenge – це щорічна інтернет-олімпіада для талановитих учнів 7-11 класів, що цікавляться інформаційними технологіями. Сьомий рік поспіль, Львівський ІТ Кластер спільно з Національним університетом “Львівська Політехніка” і Львівською міською радою нагороджуватиме школу-призерку комп’ютерним класом, а переможця – стипендією.