Чого Очікувати IT-експертам: Тренд Другий

16 Feb, 2016

Не так давно, розумні окуляри чи годинники видавалися  чимось із розряду фантастики або фільмів про Робокопа. Тепер це  – незамінний елемент сучасних комунікацій, який дозволяє людям слідкувати за своїм календарем та допомагає у повсякденних завданнях. Ми уже розповіли про тренди у сфері wearables, а зараз, рухаємося далі, вперед до безпілотників.

Дрони у вашому садку

Цей рік обіцяє подвоїти продажі дронів для комерційних цілей. Все більше цивільних починають купувати безпілотники, і їхня кількість зростатиме у наступні роки, хоча військові вже ж залишаться основним клієнтом. Зростання інтересу споживачів показує позитивні тенденції для подальшого розвитку дронів.

Зараз, компанії запускають нові цікаві дрони для цивільних цілей як-от безпілотники, що працюють у сферах медіа та маркетингу. Завдяки здешевшанню гаджетів, індустрія загалом виросте удвічі у порівнянні з 2015.

Серед найбільш очікуваних новинок – Amazon Prime Air, нова безпілотна система доставки, яка обіцяє доставляти замовлення менше 2 кілограмів за півгодини.

Amazon-PrimeAir-flying

Система поки у стадії розробки, і Amazon не розкриває дату запуску або вартість послуг; однак привертає увагу до застосування дронів у нових сферах для звичайних користувачів.

Уже зараз дронів використовують для сільського господарства та у правоохоронній сфері; і найближчим часом, вони гратимуть важливу роль в інших галузях промисловості, включаючи медіа, маркетинг і охорону довкілля, де безпілотники можуть допомогти моніторити, знімати та доставляти об’єкти. Деякі нові безпілотники з оновленими функціями уже надійшли у продаж цього року, і їх можна придбати менше, ніж за $1000.

drone-flying-with_1200xx5472-3078-0-285Безпілотник удома  виглядає як цікава ідея для сучасних користувачів, а зростання популярності робить розробку дронів важливим напрямком в IT-сфері.  Не варто забувати про дрони як важливий пристрій під час воєнних дій, адже вони можуть рятувати життя або ж допомагати під час стихійних лих.

Група волонтерів АероРозвідка Львів зробила захопливу презентацію про дрони на Lviv IT Arena 2015. Вони розповіли про те, як самому створити безпілотника. Якщо хочете і собі таке зінженерувати, то дивіться наше відео

Цьогорічна Lviv IT Arena теж присвятить чимало уваги цьому тренду та можливостям його розвитку в Україні. Може, послухавши волонтерів із АероРозвідки, ви так надихнетеся, що і собі дрона побудуєте, а на конференцію у вересні прийдете вже із власним безпілотником.