Чого Очікувати IT-експертам: Тренд П’ятий

19 Feb, 2016

Говорячи про дрони, wearables та кібервійни, не можемо оминути smart tools, які поступово стають незамінними помічниками. Цьогоріч, вони обіцяють вразити користувачів новими функціями та можливостями. Зі зростанням інвестицій в IT, ми також очікуємо справді інноваційних проектів, які підкорять світ  – у найліпшому сенсі!

Smart Tools to the Rescue

 Ми уже чули про автівки, які дають раду із багатьма функціями водіїв та значно полегшують процес їзди для людей. У такій машині водій справді може розслабитися…Ну, не зовсім, однак смарт-автівка значно полегшує людську роботу, адже виконує безліч завдань самостійно, тому водію не треба відволікатися. Хоча розумні автомобілі поки не є масовим продуктом, їх уже тестують на звичайних дорогах, а експерти очікують, що у 2020, автомобілісти кататимуться на більше 10 мільйонах смарт-карів. IT-компанії та автомобільні корпорації об’єднали зусилля аби створити справді інноваційні розумні автівки. Останні є одним із найцікавіших трендів 2016, над якими уже працюють гіганти  IT-індустрії.

Було би цікаво протестувати одну зі смарт-автівок, над якими працюють Tesla чи Mercedez; і Google теж запустив свій смарткаровий проект. Якщо цього літа будете у Каліфорнії, то може, вам пощастить побачити Google-кари на власні очі, бо компанія тестуватиме їх на звичайних каліфорнійських дорогах.

home-where

Розумні автівки – не єдині smart tools, на які варто звернути увагу цього року. 3D-принтери стануть більш поширеними, а ще варто чекати цікавих досліджень у сфері штучного інтелекту. Розробники продовжать працювати над проектами аля Siri, а також зосередяться на вдосконаленні machine learning та big data. У той час як певні компанії працюють над роботами, інші приділяють свій час та енергію смарт-додаткам та машинам, які стануть особистими помічниками та допомагатимуть людям із їхніми завданнями на більш індивідуальному рівні. Smart tools – одні із найзатребуваніших новинок цього року, які цікаві бізнесу та розробникам.

Веселовський С.2016 почався як рік нових починань та ідей для ІТ-спільноти, і Львів обіцяє бути одним з найважливіших центрів у цій сфері. «ІТ-індустрія буде стабільно зростати, а якщо говорити про Львів, то IT тут виросте майже на чверть,» – говорить Степан Веселовський, генеральний директор Lviv IT Cluster. Цей рік також принесе багато масштабних подій, як-от IT Arena, що об’єднає IT-експертів з усього світу. Степан додає: “Львів та Східна Європа загалом показують дуже позитивну динаміку IT-розвитку цьогоріч. Наступний крок – ми повинні працювати над створенням міжнародних IT-хабів, як-от між Україною та Польщею аби залучати більше клієнтів та розвивати регіон на світовому IT-ринку».

Із потужним розвитком smart tools, не можна забувати про інші класні віяння, які будуть особливо цікавими цього року. Радимо прочитати нашу статтю про wearables та обрати свій улюблений. А ще  – дізнайтесь більше про кібервійни та навчіться створювати дрона. Окрім цього, маємо матеріал про Східну Європу та що очікувати регіону у 2016. А очікувань справді багато!