Позиція Львівського ІТ Кластеру Cтосовно Введення Воєнного Стану

27 Nov, 2018

Введення воєнного стану згідно чинного законодавства України – логічна відповідь нашої держави на агресію з боку Росії. Львівський ІТ Кластер впевнений, що правовий режим воєнного стану тривалістю 30 днів – це необхідний захід з дотримання безпеки.

Воєнний стан впроваджено лише в десяти областях на cході країни, для інших територій, зокрема для Львова – в правовому режимі нічого не змінилось. Державні та приватні установи, зокрема й ІТ-компанії працюють за звичним графіком, без жодних обмежень.

Режим воєнного стану не впливає на роботу банків – система працює в стандартному режимі. Також, вищезазначений режим не зачіпає роботи аеропортів та інших вузлів сполучення, не означає повної мобілізації чи обмеження пересування транспортом, не обмежує роботу засобів зв’язку, в тому числі доступу до мережі Інтернет, а відтак не є перепоною для нормального функціонування бізнесу, навчальних закладів міста Львова та області в цілому. Безвізовий режим з ЄС продовжує діяти.

Запроваджений воєнний стан не є перешкодою для бізнес-діяльності, досягненні цілей, не обмежує реалізації наших проектів, важливих для розвитку сфери ІТ в Україні та не перешкоджає виконанню компаніями Кластеру своїх зобов’язань за зовнішньоекономічними і локальними контрактами.

 

З повагою, Львівський ІТ Кластер