Кластер Знайомить Учнів Львівщини з Новітніми Технологіями

18 Apr, 2017

Львівcький ІТ Кластер знайомить молодь з сучасними технологіями. В рамках проекту IT Future, для старшокласників Львівської області проводять тематичні зустрічі, де розповідають про найновіші досягнення та розвиток ІТ сфери в Україні.

ІТ Future – це освітня ініціатива Львівського ІТ кластеру, метою якої є популяризувати ІТ індустрію серед учнів старших класів, спонукати їх до зацікавлення новітніми технологіями. Розпочалась ініціатива минулого року, в ході якого Львівський ІТ Кластер разом з експертами львівських ІТ компаній відвідував школи Львова. Цього ж року вирішили відвідати також школи районних центрів, міст та містечок Львівщини. ІТ Кластер провів зустрічі вже в 22 школах області, зокрема відвідав Червоноград, Стрий, Сколе, Дрогобич, Яворів та інші населені пункти.

1 / 3

«Було дуже корисно відвідати школи Львівської області. Я не очікувала що буде стільки зацікавлених ІТ сферою та мотивованих учнів. Більшість старшокласників якраз перебувають в пошуку майбутньої професії, тому для них зустріч з нами може стати вирішальною. Хорошим показником було також те, що дзвінок на перерву не перервав нашої презентації, учні продовжували сидіти і захоплено слухати» – розповідає менеджер освітніх проектів Львівського ІТ Кластеру Марта Максим.

1 / 3

Учні мали нагоду познайомитися з такими технологічними приладами, як окуляри віртуальної реальності. Також дізналися про мови програмування, вимоги до навик ІТ спеціаліста, про те, в яких університетах можна цьому навчитися. У планах ІТ Кластеру відвідати ще 8 шкіл Львівської області цього року.